יהודה ותמי כדורי ז"ל. צילום: מרדכי אסרףיהודה ותמי כדורי ז"ל. צילום: מרדכי אסרף
יהודה ותמי כדורי ז"ל. צילום: מרדכי אסרף
(יהודה ותמי כדורי ז"ל. צילום: מרדכי אסרף)
הותר לפרסום: חשוד נעצר בחקירת הרצח הכפול של בני הזוג תמי ויהודה כדורי ז"ל יממה לאחר האירוע, כך הותר לפרסום היום. החשוד נעצר בתאריך 14.1 ושוחרר הבוקר (ה') על ידי בית המשפט השלום שאפשר עיכוב ביצוע, ולאחר כחצי שעה מהפרסום המשטרה ערערה למחוזי על שחרורו של החשוד ונדחתה. החשוד משוחרר לביתו.
השופט, דוד שאול גבאי ריכטר ציין כי "מוצתה החקירה בעניינו בשלב זה". שאר פרטי החקירה עדיין נמצאים תחת צו איסור פרסום.
פרקליטו של החשוד ,עו"ד חלדון נג'ם, אמר בדיון לאחר מעצרו: "אנחנו חושבים שהחשד הוא ברמה מאוד נמוכה. הוא לא קשור לכל הסיפור הזה. הפעולות שהמשטרה תבצע הן פעולות שקשורות לטובתו".
"תחושה שלא מיצו את ההליך מול החשוד"
עו"ד איתמר בן גביר המייצג את משפחת כדורי אמר בתגובה לשחרור החשוד בפרשה: "לצערנו החשוד לא נחקר בחקירת שב"כ ועושה רושם שנהגו איתו בכפפות של משי ולא הקשו עליו. התחושה של המשפחה שלא מיצו את ההליך מול החשוד, אך בכל מקרה המשפחה מתפללת שהאמת תצא לאור ושהמשטרה תמשיך לחקור ולברר את הרצח המזוויע של ההורים, בני הזוג כדורי".
עו"ד חלדון נג'ם, המייצג את החשוד, אמר היום לאחר הדיון: "עמדנו בפני בקשה להארכת מעצר בחמישה ימים נוספים. הרמה הראייתית שהוגשה לבית המשפט מאז הדיון הקודם לא מספקת לטובת הארכת מעצר. היום הוחלט על שחרורו של המשיב. אנחנו סבורים כי בית המשפט טעה כשלא שחרר אותו לפני כן, שכן רמת החשד הסביר לא התחזקה מאז הארכת המעצר הראשונה".
החשוד בהארכת המעצר. צילום: יואב דודקביץ'החשוד בהארכת המעצר. צילום: יואב דודקביץ'
החשוד בהארכת המעצר. צילום: יואב דודקביץ'
(החשוד בהארכת המעצר. צילום: יואב דודקביץ')
חקירה ראשונית העלתה כי קרוביהם של בני הזוג לא הצליחו להשיג אותם בטלפון מספר ימים. מחשש לחיי השניים הוזעק ביום ראשון בצהריים (13.1) למקום צוות כיבוי אש. הלוחמים השתלשלו לתוך הדירה דרך המרפסת, ושם גילו את בני הזוג ללא רוח חיים ועם סימני אלימות. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה של האירוע. למחרת בבוקר הגיעו מפקד מחוז ירושלים, ניצב יורם הלוי וראש העירייה, משה ליאון לזירה.
זירת האירוע בארמון הנציב. צילום: לירן תמריזירת האירוע בארמון הנציב. צילום: לירן תמרי
זירת האירוע בארמון הנציב. צילום: לירן תמרי
(זירת האירוע בארמון הנציב. צילום: לירן תמרי)
תמי ויהודה ז"ל. צילום: אלון לויתמי ויהודה ז"ל. צילום: אלון לוי
תמי ויהודה ז"ל. צילום: אלון לוי
(תמי ויהודה ז"ל. צילום: אלון לוי)