המשטרה חשפה בירושלים 6 דירות ששימשו למתן שירותי מין בתשלום ו-10 נשים שנתנו שירותי זנות, כך הותר לפרסום היום (רביעי). במשטרה מספרים כי חלק מהנשים הן פליטות מאירופה שנוצלו לזנות על רקע המצב הקיים במדינתם. בני זוג שעל פי החשד סרסרו בחלק מהנשים, נעצרו לחקירה. בנוסף נרשמו על ידי המשטרה 3 דו״חות על סך אלפי שקלים נגד צרכני זנות שנתפסו בדירות. צפו בתיעוד:
תיעוד הפשיטה
(צילום: דוברות המשטרה)

בתקופה האחרונה התנהלה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים חקירה סמויה נגד עבירות זנות בירושלים. אמש (שלישי), עברה החקירה לשלב הגלוי. בפעילות יזומה של בלשי ימ״ר ירושלים ויחידת השיטור העירוני של מחוז ירושלים נגד עבירות הזנות, הגיעו בלשי המשטרה ל-6 דירות בירושלים שעפ״י החשד שימשו למתן שירותי מין בתשלום. במקום נתפסו ע״י המשטרה כסף מזומן על סך אלפי שקלים ובמטבע זר, ופלאפונים ששימשו על פי החשד לביצוע עבירות הזנות.
2 צפייה בגלריה
המשטרה פושטת על הדירות
המשטרה פושטת על הדירות
המשטרה פושטת על הדירות
(צילום: דוברות המשטרה)

בפעילות המשטרתית עוכבו 10 נשים, חלקן אזרחיות ישראל וחלקן נשים מאירופה, אשר נתנו שירותי מין בתשלום או החזיקו את המקום למתן שירותי מין בתשלום, ולאחר שנגבתה עדותם שוחררו.
2 צפייה בגלריה
המשטרה פושטת על הדירות
המשטרה פושטת על הדירות
המשטרה פושטת על הדירות
(צילום: דוברות המשטרה)
במהלך הפעילות, אותרו בקרבת אחת הדירות ששימשה למתן שירותי זנות בניגוד לחוק, גבר ואשה (בני זוג ממרכז הארץ), שעל פי החשד סרסרו בחלק מהנשים שעסקו בזנות. השניים נעצרו ונחקרו בימ״ר ירושלים בחשד לסרסרות והבאת אדם לידי מעשה זנות. לאחר חקירתם נכלאו, והיום יובאו להארכת מעצר בבית המשפט.
בנוסף במהלך הפעילות המשטרתית, ניתנו 3 קנסות מנהליים על סך אלפי שקלים, ע״י יחידת השיטור העירוני ירושלים, נגד צרכני זנות שנתפסו בדירות במהלך הפעילות, זאת בהתאם לחוק איסור צריכת זנות שנכנס לתוקף בשנים האחרונות.
עוד בחדשות:

רפ״ק גיא אברהמי מימ״ר ירושלים שפיקד על הפעילות המשטרתית סיפר: ״בפעילות זו נחשפנו לתופעה פסולה של עבריינים המנצלים את המצב באוקראינה שמוביל לפליטות המגיעות מאירופה לישראל, לצורך שידול לזנות וסרסור בהם. חשוב לציין כי שינוי החקיקה בנושא מטיל גם אחריות על צרכני שירותי הזנות ולכן בוצעה אכיפה מנהלית בהתאם. נמשיך לפעול לאכיפת עבירות סרסרות ושידול לזנות המבוצעות בניגוד לחוק
פורסם לראשונה: 14:27, 26.07.23