מנהלים חדשים בירושלים: לקראת שנת הלימודים, האגודה לקידום החינוך בירושלים הודיעה כי בשנת הלימודים תשפ"ד יכנסו לתפקידם שלושה מנהלים חדשים בשלושה מוסדות חינוך של האגודה.
3 צפייה בגלריה
יעל פרג'ון
יעל פרג'ון
יעל פרג'ון
(צילום: שלי פדן לורבר)
יעל פרג'ון, שתחליף את מירב גנץ בניהול אולפנת טליה, היא בוגרת תכנית "רביבים" באוניברסיטה העברית. בעבר שימשה במגוון רחב של תפקידים בתיכון בויאר, ביניהם: מחנכת, מורה מקצועית, רכזת מקצוע ורכזת חטיבת הביניים. בנוסף עבדה כמנהלת חינוכית ומנהלת תוכן והדרכה בעמותה להעצמת זהות יהודית במערכת החינוך וניהלה את יחידת ההורות במנח"י.
בתיכון רעות נפרדו השנה מהמנהל מתן באב"ד, ומי שיחליף אותו הוא עמיעד מלצר, איש חינוך ירושלמי, בוגר בית הספר למנהיגות חינוכית 'מנדל'. מלצר החל את דרכו בתיכון קשת במגוון תפקידים, כמחנך כיתה וסגן מנהל. ב-7 שנים האחרונות ניהל את ביה"ס היסודי סאלד.

3 צפייה בגלריה
עמיעד מלצר
עמיעד מלצר
עמיעד מלצר
(צילום: יח"צ)

קראו גם:

את אלי אליהו שניהל מעל עשור שנים את פנימיית עין כרמית, יחליף אלון סגיר, איש חינוך ותיק שאף הוא צמח במוסדות החינוך של האגודה לקידום החינוך. סגיר התחנך כתלמיד בבויאר ואחרי שירותו הצבאי הגיע לעבוד שם כמדריך ולאחר מכן כרכז, מורה ומחנך במשך 12 שנים. ב-3 השנים האחרונות שימש כרכז בפנימיית עין כרמית, שאותה ינהל השנה.

3 צפייה בגלריה
אלון סגיר
אלון סגיר
אלון סגיר
(צילום: יח"צ)

איתן מורן, מנכ"ל האגודה לקידום החינוך, איחל הצלחה למנהלים החדשים ואמר: "שלושה מנהיגים חינוכיים מהמעלה הראשונה ביקשו לפסוע לדרך חדשה. זו הזדמנות להודות למתן ראב"ד מנהל רעות על חנוכת משכן הקבע והפיכתו למגדלור פלורליסטי ובית ל400 תלמידים/ות, למירב גנץ על מופת של מצוינות והליכות בהובלת אולפנת טליה, ולאלי אליהו, האיש והאגדה שהפך את עין כרמית לבית ירוק ומטפח לחניכים מעולים מכל רחבי הארץ. מאמין ומאחל למנהלים/ות החדשים שנבחרו בתשומת לב רבה שימשיכו את תנופת הפיתוח של מוסדות דגל אלו בבירה יחד עם שותפנו בעיריית ירושלים".
האגודה לקידום החינוך בירושלים הינה ארגון ללא כוונת רווח, שנוסד בשנת 1962 במטרה לצמצם את הפערים החברתיים והחינוכיים בישראל ולטפח מצוינות לימודית וערכית בקרב בני נוער. לאגודה 14 מוסדות חינוך על יסודיים – בתי ספר ופנימיות. המוסדות מגוונים באופיים, בחזונם ובמבניהם, והם פרושים בירושלים, בכפר אדומים, בכפר-סבא, בגבעת חביבה ובנתניה. בנוסף, האגודה יוזמת ומפתחת תכניות פדגוגיות חדשניות ומבצעת פרויקטים ארציים ובינלאומיים בתחום העלייה והקליטה.