בעקבות ההחלטה כי שחקני בית"ר ירושלים ייצאו לחל"ת, הבעלים ברק אברמוב בהודעה מיוחדת לאוהדי הקבוצה. "קהל יקר. אני פונה אליכם בצורה הכי ישירה, כמו תמיד. בסוף השבוע הצהרתי כי לא בית"ר לא תשוב לשחק כדורגל במצב הנוכחי, ואני עומד מאחורי דבריי, ויודע שגם אתם, מהודעות, שיחות ופניות שקיבלתי, רואים את אותה התמונה. מה שווה הכדורגל ככה?", כתב לאוהדים.
1 צפייה בגלריה
אברמוב ואוהדי בית"ר
אברמוב ואוהדי בית"ר
אברמוב ואוהדי בית"ר
(צילום: עוז מועלם ואורן אהרוני)
"משחק כדורגל, בדיוק כמו אירועי ספורט ותרבות אחרים נועד בראש ובראשונה לשרת את קהל הצופים שנמצא ומגיע. דמיינו לעצמכם הופעה בלי קהל, הצגה בלי צופים, מה הטעם? מה ההיגיון?
"חיילינו הגיבורים והאמיצים נלחמים בעוז על הארץ שלנו. מדי יום אנו קוברים את מיטב בנינו ובנותינו. חיילים ואזרחים כאחד. יש לנו חטופים שיושבים במנהרות בידי האויב, מאות אלפי חיילים וחיילות, אנשי מילואים וכוחות ההצלה, שנמצאים בשדה הקרב, נלחמים על חייהם ועל גורל המדינה שלנו. עשרות אלפי תושבים מאזור הצפון והדרום עקורים מבתיהם כבר מספר שבועות. אז למה בכל זאת רוצים לקיים את הליגה, בזמן לחימה, ללא קהל, ללא זרים וכמובן שחלק מהקבוצות גם ללא מגרש ביתי?

קראו גם:

"התשובה הטבעית תהיה שלא נכנעים לטרור ושלא ניתן לו לשבש את חיינו. באמת? כולנו יודעים מה הסיבה האמיתית והיחידה - כסף. כסף, כסף!
"ישנם גורמים בעלי אינטרסים כלכליים בשידור משחקי הליגה. כמובן שאם אין ליגה, אין כסף לגופים המשדרים ולערוצי הטלוויזיה, ובגלל זה התקשורת מתגייסת להילחם בי. כולם שוכחים את ההיגיון, מותחים ביקורת, אבל ממוקדים בהחלטה אך ורק בגלל העניין הכלכלי. באופן אישי חשוב שתבינו שאם נשחק כדורגל, אני אפסיד פחות כסף.
"אנחנו בזמן מלחמה, מלחמה! לא מבצע, לא אירוע נקודתי. זהו אירוע מכונן וגורלי בתולדותינו. משחקי הליגה צריכים להידחות עד ליום שבו ניתן יהיה לשחק כדורגל עם קהל. בית"ר ירושלים בלי האוהדים שלה לא קיימת. אין לה זכות קיום. כולנו ביחד צריכים לחזור ולשחק שכל העם יכול לראות ולחזור לצפות בכדורגל. מי שחושב אחרת, רצוי שיחשוב על הגיבורים שלנו שנלחמים בדיוק בזמן ועל המשפחות והאזרחים המודאגים. עוד לא בשלה העת לכדורגל".
כזכור ביום חמישי פרסמנו כי לאחר ניסיונות מול שחקני הקבוצה לקצץ בשכרם בעת המלחמה, הודיע בעלי בית"ר ברק אברמוב יחד עם הנהלת המועדון להוציאם לחופשה ללא תשלום.