מלכות היופי של נחלאות. צילום:מרים קנדיאטי ואיתמר טףמלכות היופי של נחלאות. צילום:מרים קנדיאטי ואיתמר טף
מלכות היופי של נחלאות. צילום:מרים קנדיאטי ואיתמר טף
(מלכות היופי של נחלאות. צילום:מרים קנדיאטי ואיתמר טף)
יפות אמיתיות: השבוע קיימו במינהל הקהילתי 'לב העיר' שמרכז העיר את אירוע מלכות היופי בו התארחו תושבות השכונה בנות ה-80 ומעלה וזכו לאיפור מקצועי וצילום. הנשים סיפרו כי הרגישו כמו בתצוגת אופנה.
לאחר טקס תצוגת אופנה, חברי המועדון ונציגים מצוות המינהל נשאו דברים לסיכום השנה. בסיום הפרויקט ייכרך ספר שמאגד את סיפור חייהן בליווי תמונות ותערוכה שתיערך במינהל קהילתי לב העיר.
מלכות היופי של נחלאות. צילום:מרים קנדיאטי ואיתמר טףמלכות היופי של נחלאות. צילום:מרים קנדיאטי ואיתמר טף
מלכות היופי של נחלאות. צילום:מרים קנדיאטי ואיתמר טף
(מלכות היופי של נחלאות. צילום:מרים קנדיאטי ואיתמר טף)
יש לציין כי המועדון פועל בשיתוף מחלקת הרווחה של העירייה ומספק פעילות חברתית שוטפת, וביטחון תזונתי. במהלך השנה חברי המועדון עברו תהליכי העצמה אישית והיו פעילים בסדנאות שונות כגון: סטיילינג, תקשורת מחברת, פינת יופי ועוד. הפקת האיפור נעשתה בשיתוף היחידה למתבגרים ובהנחיית תמר בנין, מאפרת מקצועית/צילום: איתמר תף ומרים קנדיאטי.
צילום: מרים קנדיאטי ואיתמר טףצילום: מרים קנדיאטי ואיתמר טף
צילום: מרים קנדיאטי ואיתמר טף
(צילום: מרים קנדיאטי ואיתמר טף)
רכזת מועדון מופת, מרים קנדיאטי: ״זה אירוע השיא בשנה מאוד מרגשת. לראות נשים בגיל הזהב צועדות על מסלול כמו בתצוגת אופנה כשהן מרגישות נפלא עם עצמן, שמחות ונמרצות כמו בנות 20 זה תענוג ודבר ייחודי. זכיתי להכיר ולעבוד עם חברות מועדון מקסימות עם יופי פנימי וחיצוני״.
מלכות היופי של נחלאות. צילום: מרים קנדיאטי ואיתמר טףמלכות היופי של נחלאות. צילום: מרים קנדיאטי ואיתמר טף
מלכות היופי של נחלאות. צילום: מרים קנדיאטי ואיתמר טף
(מלכות היופי של נחלאות. צילום: מרים קנדיאטי ואיתמר טף)
יו"ר מינהל קהילתי לב העיר, ד"ר אופיר לנג: "אנו מייחסים חשיבות רבה לגיל השלישי בשכונה וכחלק מכך מקיימים במינהל מספר מועדונים לטובתם, שהחברים בו נהנים מסדרת פעילויות, הרצאות איכותיות, סיורים וסדנאות. כחלק מהרצון להוקיר את וותיקות השכונה, חשבנו שנכון לספר את הסיפור המיוחד שלהן ששזור בהקמת השכונה והתפתחותה של ירושלים. לכן שילבנו בפרויקט צוות קהילתי ובנות נוער שהתלוו אל הנשים לאורך תקופה אשר תיעדו מקרוב את סיפורן הייחודי והמרגש של כל אחת מהן. אני מזמין את כולם להגיע אלינו למינהל הקהילתי ולהתרשם מתערוכת הצילומים של ותיקות השכונה והיכרות עם סיפורן האישי".