לאחר שנים של בניה, שיפוצים ותקציב עתק של עשרות מיליוני שקלים - שתי הבריכות בשכונת רמות יחלו לפעול בקרוב. הבריכה הוותיקה ששופצה ברמות ב', והבריכה החדשה בשכונת הקאנטרי תופעלנה במתכונת ייחודית שתשמור על הסטטוס-קוו בשכונה כאשר הקאנטרי החדש ייסגר בשבתות ובמקביל הבריכה ברמות ב', שבה השקיעה העירייה מיליוני שקלים, תמשיך לפעול בשבת.
1 צפייה בגלריה
הקאנטרי ברמות
הקאנטרי ברמות
הקאנטרי ברמות
(צילום: יואב דודקביץ')
בשבועות הקרובים תושבי שכונת רמות יוכלו ליהנות משתי בריכות גדולות, משופצות, לצד חדרי כושר רחבי ידיים, חדרי ספורט ייעודיים, חדרי התעמלות, חדרי חוגים ועוד. הבריכה החדשה היא כמובן הבריכה בשכונת הקאנטרי, הטובלת בנוף בראשיתי, וממוקמת בשכונה החדשה שסיימה להתאכלס לא מכבר. הבריכה הנוספת, היא הבריכה הישנה והוותיקה ברמות ב', שעברה שיפוץ מסיבי בסכום של למעלה מעשרה מיליון שקלים ותשרת בעיקר את הציבור הכללי, לאורך כל ימות השבוע, כפי שהיה במשך כל השנים.
במסגרת דיונים שנערכו באגף הספורט של העירייה ובהנחיית ראש העירייה משה ליאון, הוחלט כי שתי הבריכות ישמשו את כלל האוכלוסיות בשכונה. במסגרת המודל הייחודי אותו קידם ראש העירייה, כל מי שרוכש מנוי לאחת מן הבריכות יקבל באופן אוטומטי מנוי לשתי הבריכות בהם יוכל לרחוץ לאורך כל ימות השבוע ותכלול שעות נפרדות.
המודל הוא מודל שנועד לתת פתרון לכלל הציבוריים בעיר ומהווה מודל פורץ דרך של פשרה והבנה לצרכי כלל האוכלוסיות בשכונה, מתוך רצון לסייע לכלל הציבורים באופן הראוי והמלא ביותר. כאמור, גם הסטטוס-קוו בשכונה יישמר, והבריכה המשופצת תישאר פתוחה בשבתות לטובת המנויים.
ראש עיריית ירושלים, משה ליאון: "אני שמח על הפתרון שגובש לאחר מחשבה מאומצת. הצלחנו לאזן בין הצרכים של תושבי השכונה ולהביא פיתרון שישמש את כלל האוכלוסיות בצורה מיטבית. הוכחנו שחיים משותפים הם אפשריים ואפשר לחיות זה לצד זה ולא רק זה על חשבון זה. נמשיך לפעול בכל כוחנו ליצירת מודלים לחיים משותפים בירושלים".
לעדכונים נוספים - חדשות ירושלים