מפלגת הליכוד בירושלים מרעננת את רשימתה לקראת הבחירות המוניציפליות שיתקיימו ב-31 באוקטובר בירושלים. בסוף השבוע האחרון התקיימו בסניף בירושלים בחירות מקדימות לבחירת רשימת הליכוד שתפעל במועצת העיר.
2 צפייה בגלריה
אלעד וזאנה, יו"ר הליכוד
אלעד וזאנה, יו"ר הליכוד
יו"ר הליכוד, אלעד וזאנה
(צילום: Ovstudio)
לסיעת הליכוד נבחרו 5 חברים: אלעד וזאנה, אבי מויאל, אסנקה יוהנס, אלעזר כרמל ויאיר גבאי. המועמדים נבחרו בהליך דמוקרטי ע"י חברי הסניף בבירה. בליכוד מציינים בסיפוק כי הרשימה שנבחרה משקפת את הבנה מעמיקה של הלך הרוח הירושלמי והמציאות המשתנה המתחדשת בעיר, תוך דגש על חיבור לצרכי התושבים בשכונות.
בראש הרשימה נבחר אלעד וזאנה, תושב שכונת ארמון הנציב, פעיל חברתי ואיש ציבור שפועל רבות ברחבי העיר ובשכונות שיחליף את סגן ראש העירייה, אלישע פלג. במקום השני ברשימת הליכוד נבחר אבי מויאל, יו"ר מנהל מורשה בירושלים, פעיל חברתי שידוע בזכות פועלו לקידום פיתוח חברתי וכלכלי בירושלים ובמקום השלישי, נבחר יוהנס אסנקה פעיל חברתי ונציג העדה האתיופית בליכוד.

2 צפייה בגלריה
אבי מויאל
אבי מויאל
אבי מויאל
(צילום: פרטי)

קראו גם:

"עוד ברשימת הליכוד המתחדשת, שילוב של צעירים, ותיקים החולקים מטרה משותפת לשיפור איכות החיים של כלל תושבי ירושלים. כל מועמד מביא איתו סט ייחודי של מיומנויות, הבנה ותשוקה לעיר שכמותה יש רק לירושלמים מלידה, בלב ובנשמה ונושאים את דגל הליכוד בירושלים", נמסר מהליכוד בירושלים.
יו"ר הליכוד בירושלים, אלעד ואזנה: "המועמדים ברשימה הם בעלי מומחיות בתחומים שונים החיוניים לפיתוח ירושלים ורווחת תושביה. החל מעזרה פרטנית לתושב ועד לחינוך ובריאות, אנשים אלה הוכיחו את מסירותם לקידום שגשוגה של העיר ומתן מענה לצרכים של תושביה".
עוד הוסיף: "זו רשימה שגובשה בקפידה ומגלמת את מחויבותה של המפלגה לחזק את הכוח בשכונות, קידום הצעירים ושמירה על זכויות הוותיקים. אנו נחושים להעניק מענה לכלל האתגרים מתוך הבנת השטח והצרכים. סיעת הליכוד בירושלים תדחוף ליוזמות חברתיות ועסקיות שיביאו לצמיחה כלכלית וחברתית בעיר תוך שמירה על סטטוס קוו. אני גאה מאוד באנשים שמרכיבים את רשימת הליכוד לבחירות המוניציפליות הקרובות בירושלים. יחד נפעל ללא לאות לבנות עתיד מזהיר יותר לכל תושבי ירושלים, תוך שמירה על הקיים ושיפור העתיד, ירושלים זה חיבור בין ישן לחדש, בין קודש לחול, בין השכונות הוותיקות לבין ההתפתחות החדשה, כולם יהיו מיוצגים על ידנו".