שינויים בהסדרי תנועה לקראת מסע הלוויה הצפוי להתקיים היום (ראשון) סמוך לשעה 17:30 בירושלים: כוחות המשטרה בירושלים ערוכים לקראת מסע הלוויה הצפוי במהלך השעה הקרובה בעיר, של הרבנית ציפורה פייגא אלתר, אלמנת האדמו"ר בעל ה'פני מנחם' מגור ז״ל. השוטרים יפעלו לאבטחה, שמירת הסדר הציבורי והכוונת תנועה, על מנת לשמור על שלום הציבור ולאפשר את קיומו התקין של מסע הלוויה.
2 צפייה בגלריה
חסימות כבישים
חסימות כבישים
חסימות כבישים
(צילום: דוברות המשטרה)
2 צפייה בגלריה
חסימת כבישים בירושלים
חסימת כבישים בירושלים
חסימת כבישים בירושלים
(צילום: דוברות המשטרה)
מטעם המשפחה נמסר כי ״בשעה 16:30 יצא מסע הלוויה מביתה בישיבת שפת אמת בירושלים, דרך רחוב ירמיהו לבית העלמין בשכונת סנהדריה. הלוויה תגיע לרחוב ירמיהו פינת ברנדס בשעה 17:30, שם ישתתף כ"ק מרן האדמו"ר מגור״.
מהמשטרה נמסר כי ״כבר במהלך השעה הקרובה, יחסמו לתנועת כלי רכב הרחובות: שפת אמת, ירמיהו, בר אילן, והרחובות המובילים למקטעי כביש אלו. כמו כן, בשל חסימות צירי התנועה הצפויים באזור, ייתכנו עומסי תנועה והנהגים יופנו לדרכים חלופיות. ציבור הנהגים מתבקש להימנע מלהגיע לאזור שלא לצורך ולהישמע להוראות השוטרים״.


במשטרה הדגישו כי ״חל איסור מוחלט לטפס על גדרות, מרפסות, עצים, מבנים וגגות או להתלות על רכב הנמצא בתנועה כולל רכבי חירום והצלה – ונשמרתם לנפשותיכם מאוד״.
פורסם לראשונה: 16:43, 16.06.24