המשטרה עצרה תושב אלעד בשנות ה-40 לחייו בחשד שהגיע לירושלים ושפיתה ילדה בת 5 להיכנס לשביל צדדי. על פי הוא החשד ביצע בה מעשים מגונים ואז נמלט מהמקום. החשוד כאמור נעצר ולאחר שחקירתו הושלמה, בימים הקרובים צפוי נגדו כתב אישום.
2 צפייה בגלריה
ניידת משטרה
ניידת משטרה
ניידת משטרה
(אילוסטרציה: shutterstock)
במשטרה הודיעו כי ״חוקרי תחנת לב הבירה במחוז ירושלים השלימו בימים אלה את חקירתו של תושב אלעד בשנות ה-40 לחייו, החשוד בביצוע מעשים מגונים בילדה בת 5. על פי החשד בעת שהבחין בה ברחוב הומה אדם במרכז העיר, הובילה לסמטה צדדית ושם ביצע בה מעשים מגונים, נמלט מהמקום והותיר את הקורבן המומה לבדה. מיד עם קבלת התלונה במשטרה, החלו החוקרים בפעולות לאיתור זהות החשוד והוא נעצר לחקירה על ידי השוטרים״, ציינו במשטרה.
2 צפייה בגלריה
ילדה
ילדה
הורה לה לבוא איתו לסמטה
(אילוסטרציה: shutterstock)

על פי החקירה, האירוע התרחש ב-28 באפריל בשעת צהריים, אז הלכה הילדה לעבר מכולת הסמוכה למקום מגוריה. בעת הליכתה, "ארב" לה החשוד סמוך לבניינים ברחוב ובעת שהתקרבה אליו, סימן לה לגשת עמו לשביל. אז על פי החשד, ביצע בה מעשים מגונים ולאחר מכן, נמלט מהמקום. לאחר שהקורבן בוששה לשוב לביתה, אביה יצא לחפשה ואיתר אותה כשהיא עומדת מבוהלת ליד בניין הסמוך למקום מגוריהם.
עוד בחדשות:
בהמשך, הקטינה גוללה בפני הוריה את שהתרחש ובעקבות כך, הוגשה תלונה בתחנת המשטרה לב הבירה ונפתחה חקירה על מנת לאתר את החשוד במעשה. במסגרת החקירה, נאספו ממצאים ועדויות הוצא צו מעצר נגדו.
״בימים אלה, הושלמה חקירתו של החשוד לאחר ביסוס תשתית ראייתית נגדו והוגשה הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ע״י פרקליטות מחוז ירושלים, ומעצרו הוארך עד לתאריך 3.5. משטרת ישראל תמשיך לפעול נגד עברייני מין באשר הם, ובפרט נגד אלו הפוגעים בקטינים וחסרי ישע, במטרה להגיע לחקר האמת, להרחיקם מהרחוב ולמצות עמם את הדין״.