שוטרים שהוזעקו בעקבות דיווח של אזרח על אודות משאית פסולת המובילה בעלי חיים ברחוב ירמיהו שכונת רוממה, אותרו בתוכה עשרות כבשים.
2 צפייה בגלריה
המשאית שנתפסה ברוממה
המשאית שנתפסה ברוממה
המשאית שנתפסה ברוממה
(צילום: דוברות המשטרה)
אמש (מוצאי שבת), התקבל דיווח במוקד המשטרה על אודות חשד להתעללות בבעלי חיים בעקבות כבשים המובלים בארגז משאית. שוטרים שהגיעו למקום איתרו את המשאית בה נוהג תושב הצפון בשנות ה-60 לחייו ועליה ארגז לפינוי פסולת. לאחר שעלו לבחון מה בתוכה, גילו כי ישנם 21 כבשים בארגז מבלי שהרכב מיועד ומאושר להובלה שכזאת.
השוטרים העבירו דיווח על כך לפקחי יחידת ה"פיצו"ח" של משרד החקלאות שהגיעו למקום ופתחו בבדיקת המקרה במסגרתה הוחרמו הכבשים והועברו לתחנת הסגר והמשאית אף נתפסה על ידם.
2 צפייה בגלריה
הכבשים שאותרו במשאית
הכבשים שאותרו במשאית
הכבשים שאותרו במשאית
(צילום: דוברות המשטרה)

ניסה להימלט ונעצר

תושב אזור ירושלים (25) התבקש על ידי השוטרים לעצור את רכבו בצד הדרך לבדיקה וניסה להימלט. ברשותו נתפס חומר חשוד כסם מסוג קריסטל. מעצרו הוארך במספר ימים.
ביום חמישי האחרון בשעת ערב, הבחינו השוטרים ברכב שעורר חשדם ועל הורו לנהג לעצור והוא בתגובה ניסה להימלט תוך ניסיונות נסיעה בשול הדרך והמדרכה ותוך שהשליך מחלון הרכב שקית בה חומר חשוד כסם מסוג קריסטל במשקל עשרות גרמים. כמו כן, נמצא כי רישיון נהיגתו של החשוד אינו בתוקף מזה מספר שנים.
החשוד שנעצר הועבר לחקירה בתחנת המשטרה ובהמשך הוארך מעצרו בבית המשפט בחמישה (5) ימים נוספים, עד ליום 24.8.21.