שוטרי מחוז ירושלים סיכלו גניבת רכב מיישוב הסמוך לירושלים - ואז גילו כי החשוד שנעצר הוא נער בגיל שלא ייאמן. בחקירתו התברר כי על פי החשד גנב רכב נוסף מספר שעות קודם למעצרו.בעקבות דיווח שהתקבל למשטרה על רכב שנגנב, יחידת השיטור העירוני ממחוז ירושלים יחד עם שוטרי תחנת לב הבירה מרחב ציון, בסיוע והכוונה של תצפיתני מרכז השליטה במחוז, הבחינו ברכב החשוד נע על כביש בגין ובו נהג צעיר שהתבקש לעצור.
לאחר שהנהג החשוד לא נענה להוראת השוטרים, חסמו השוטרים עם רכבם את דרכו של הרכב והנהג החשוד נתפס ונעצר על ידי צוות יחידת השיטור העירוני ושוטרי תחנת לב הבירה.
בדיקת החשוד העלתה כי מדובר בחשוד בן 14 בלבד, תושב נוף הגליל וללא רישיון נהיגה כלל.

1 צפייה בגלריה
המעצר שהפתיע את השוטרים
המעצר שהפתיע את השוטרים
המעצר שהפתיע את השוטרים
(צילום: דוברות המשטרה)

לאחר מעצרו וסיכול גניבת כלי הרכב שנגנב זמן קצר קודם לכך, הועבר החשוד הצעיר לחקירה בתחנת הראל ממנה עלה כי כבר באותו בוקר, על פי החשד, גנב רכב נוסף משכונה בצפון ירושלים.

קראו גם:

אמש (יום ג') הובא הנער החשוד לדיון בבית המשפט, שנעתר לבקשת המשטרה והורה על הארכת מעצרו ב-4 ימים נוספים. חקירת המקרים המיוחסים לחשוד נמשכת.
קצין החקירות והמודיעין בתחנת המשטרה הראל, רפ"ק אבי שרייר ציין: ״לצערנו, אנו נתקלים לא אחת בגנבי כלי רכב בגילים צעירים מאוד אבל לראות שהחשוד בן 14 בלבד - זה בהחלט חריג ומעציב. במקרה זה לא רק שמדובר בחשוד שגנב שני כלי רכב בהפרש של שעות בודדות, אלא גם מדובר בנער בן 14 בלבד שנהג ברכב הגנוב ללא רישיון נהיגה.
"פרט למעשיו הפליליים, גם סיכן באופן ממשי את ציבור משתמשי הדרך שכן בגיל כזה הוא לא אמור לנהוג על הכביש. משטרת ישראל תמשיך לפעול לשמירת ביטחונו ורכושו של הציבור, ולמעצרם של עברייני הרכוש באשר הם, קטינים ובגירים״.