פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) הגישה היום (ה') לבית משפט המחוזי בירושלים כתב אישום נגד תושב סילוואן, עלי אדקידק (41) בגין עבירות של שוד וחבלה חמורה בשף שלום קדוש. השף קדוש כאמור עדיין מאושפז במצב קשה בבית החולים הדסה.
2 צפייה בגלריה
מימין: השף שלום קדוש והחשוד בתקיפתו
מימין: השף שלום קדוש והחשוד בתקיפתו
מימין: השף שלום קדוש והחשוד בתקיפתו
(צילום: שלומי כהן ולירן תמרי)

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אור גבאי, "בתאריך 21.03.2021 בשעות הצהריים הגיע הנאשם לתחנת דלק פז בבקעה. הנאשם הבחין במקום ברכב שעמד במקום, הוא נעצר ליד הרכב מצידו הימני והבחין בשטרות כסף בתוך הרכב".
"הנאשם הסתובב סביב הרכב תוך שהוא מביט לצדדים וממתין לשעת כושר בכדי לגנוב את הכסף. בשלב מסוים רכן הנאשם לעבר הרכב, הכניס את ידו הימנית ואת ראשו מבעד לחלון, נטל את הכסף שהיה ברכב ותחב אותו לכיסו. מיד לאחר מכן, הבחין בעל הרכב במעשיו של הנאשם והחל לרדוף אחריו. הנאשם, כך עולה מכתב האישום, ניסה להימלט ממנו אך זה הצליח לתפוס את ידו הימנית".
2 צפייה בגלריה
תיעוד התקיפה
תיעוד התקיפה
תיעוד התקיפה
(מתוך מצלמות האבטחה)
על מנת להימלט עם הכסף, הסתובב הנאשם והדף את בעל הרכב בכוח לקרקע באמצעות ידו הימנית, וזאת כדי להשתחרר מאחיזתו. כתוצאה ממעשיו של הנאשם, נפל בעל הרכב, ראשו נחבט בעוצמה בכביש ונגרמו לו שברים בגולגולת ושברים בצוואר. נכון למועד הגשת כתב האישום הוא עדיין מורדם ומונשם. הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

פורסם לראשונה: 11:28, 08.04.21