הולכת בדרכה של נעמה קסרי: הירושלמית לשעבר דורין דותן-פרקש מהישרדות חשפה את התכנית שלה במהלך מועצת השבת הראשונה ששודרה אמש (יום שבת).
3 צפייה בגלריה
דורין דותן פרקש
דורין דותן פרקש
דורין דותן פרקש
(צילום מסך, רשת 13)

ביומיים הראשונים של התכנית ולאחר שהקבוצה הפסידה במשימת החסינות הקבוצתית, דורין כרתה ברית עם ירדן, ספיר ונבו. הברית השנייה כללה את מאור, גיא, קייסי ואלית כאשר סהר התנדנד בין שתי הקבוצות. במהלך המועצה הטעונה במיוחד ששודרה אמש בערוץ 13, ייעץ המנחה גיא זו-ארץ כי עליהם לעבוד יחד כצוות ולא להתחלק לבריתות.
דורין חשפה את התכנית שלה בהישרדות: "אני יודעת שהיומיים הראשונים של המשחק הם היומיים הקריטייים ביותר. באתי מוכנה אחרי שראיתי סרטון מסוכם של הישרדות של נעמה קסרי, שהיא נותנת שם שבעה כללים של טיפים מה כדאי ליישם בעונה".

3 צפייה בגלריה
נעמה קסרי
נעמה קסרי
נעמה קסרי
(צילום: אלעד גרשגורן)

נעמה קסרי התפרסמה כאשר ניצחה בעונתה הראשונה של תוכנית המציאות הישראלית "הישרדות" בשנת 2008. היא השתתפה בעונת השנייה של ה-VIP וזכתה במקום השני ובתואר "השורדת האהובה" על ידי הקהל. במקום הראשון זכה שחקן הכדורגל ג'ובאני רוסו למרות שרבים מהצופים טענו כי היא זו שהיתה צריכה לזכות.

3 צפייה בגלריה
דורין דותן פרקש ומאיה קיי
דורין דותן פרקש ומאיה קיי
דורין דותן פרקש ומאיה קיי
(צילום מסך, רשת 13)

לאחר סיום עונת ה-VIP בערוץ 13 פרסמו סרטון קצר שבו נתנה קסרי 7 טיפים לשורד המתחיל:
1. אסור שיידעו שיש לך ברית.
2. לא ללכת עם הלב והמצפון.
3. שורד לשורד זאב- לא לחזק את המתחרים שלך.
4. לא לעשות שואו ודרמות - לא להגיד מה את חושבת ומה את מרגישה או מה את מתכננת.
5. לא לפחד לשקר.
6. לא להיות קורבן.
7. תשיגי פסלון חסינות.
עוד בחדשות:
דותן פרקש יזמית, בעלת מותג התכשיטים "L A V I S H L Y", אשת עסקים ונשואה לעומרי פרקש. רגע לפני עליית התכנית כתבה בחשבון הפייסבוק שלה: "המשחק הזה הוא הדבר הכי קשה, מאתגר ומחשל שאי פעם שחקתי. היום מתחילה תקופה חדשה בחיים שלי. תקופה מרגשת אך מפחידה לא פחות. תקופה שהלב והנשמה שלי מוגשים על שולחן. תקופה שבחרתי להיחשף למדינה שלמה. אני הולכת לעבור את החוויה הזו יחד איתכם במסך ורוצה אותכם בכל רגע ורגע איתי שותפים שלי".