חוזרים לכושר: עיריית ירושלים מקדמת מיזם חדש של חדרי כושר באוויר הפתוח – פעילות ספורטיבית לנוער בשישה מתחמי כושר ברחבי העיר. הפעילות תחל בשבוע הבא בין ה-15 ל-23 בנובמבר.
הפעילות תכלול מאמני כושר מוסמכים שיסייעו לציבור הרחב, ולבני הנוער בפרט, להשתמש נכון במכשירים הנמצאים בפארקים השונים. בנוסף יתקיימו שיעורי ספורט ואימוני ריצה. הפעילות מיועדת לבני הנוער הירושלמים, אלו שעדיין לומדים מרחוק בבתיהם, אולם כל התושבים הירושלמיים יוכלו להגיע למתחם הקרוב לביתם ולהשתמש במכשירים שבמתחם.
1 צפייה בגלריה
מתאמנים בחדר כושר במרחב הפתוח
מתאמנים בחדר כושר במרחב הפתוח
מתאמנים במרחב הפתוח
(צילום: מינהל קהילתי חומת שמואל )
הפעילות תתקיים בשישה מתחמי כושר בשכונות פסגת זאב, צומת אורנים, בקעה, רמות, קריית היובל ושכונת גבעת משואה. יודגש כי האימונים יתקיימו ללא עלות.
השימוש במכשירים וההדרכה של המאמנים יתקיימו בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול. מתאמנים יחולקו לקפסולות של עד 20 משתתפים, תוך שמירה על מרחק של שני מטרים בין מתאמן למתאמן, והם יידרשו לחתום על הצהרת בריאות ולמדוד חום עם הגעתם לאימון. יצוין כי המתקנים יעברו חיטוי מלא בין מתאמן למתאמן.

אלה המתחמים בשכונות:

קרית יובל- רחוב שטרן - מתחם מגרשי הדשא הסינטטי
צומת אורנים - על פארק המסילה
בקעה- רחוב גדעון - מתחם חדר כושר
פסגת זאב - רחוב משה דיין 101 מול הקניון
גבעת משואה- רחוב דולצ'ין
רמות- רחוב זרחי החל מה-22.11
ראש העירייה ירושלים, משה ליאון: "אני שמח על יוזמה מבורכת זו של אגף הספורט, החוזרת פעם נוספת ומתקיימת ברחבי העיר. אני קורא לכל התושבים לצאת ולהתאמן למען בריאותם ולמען רווחתם האישית. הכושר הגופני הוא חיוני מאוד לשגרה שלנו ונמשיך לקיים פעילות מסוג זה".
סגנית ראש העירייה, חגית משה: "פעילות הספורט וההפוגה לבני הנוער הירושלמי הם החיסון הנפשי לאחד מהאתגרים שמגפת הקורונה הביאה אלינו. אני שמחה על חלקי במיזם וקוראת לכל בני הנוער לצאת מהמסכים ולהתאמן כמובן על פי הנחיות משרד הבריאות".