שחקני נורדיה. יהיו סינדרלה? צילום: גלעד אימס שחקני נורדיה. יהיו סינדרלה? צילום: גלעד אימס 
שחקני נורדיה. יהיו סינדרלה? צילום: גלעד אימס 
(שחקני נורדיה. יהיו סינדרלה? צילום: גלעד אימס )
מבחן כוח: בית"ר נורדיה תפתח היום (טדי, 14:30) את עונתה השישית במשחק בסיבוב ו' של הגביע נגד הכח רמת גן. נורדיה מגיעה למשחק הזה כפייבוריטית, לאחר קיץ שבו התחמשה בכ־15 שחקנים בכירים, כשבראשם מלך שערי הליגה יוסי אסייג ושורה של שחקני ליגה לאומית, ובהם השוער עמית שמש והקשרים חן רול, ניסן דנון וחן ראובן.
"ראיתי את הכח במשחק אימון לפני שבוע כשהם ניצחו את ההרכב החזק של מרמורק 0:1", אמר השבוע המאמן ארז בנודיס במפגש פתיחת העונה המסורתי עם חברי עמותת האוהדים. "זו קבוצה מאוד נחושה ושחקנים שרצים כל הזמן. אומנם זה היה משחק אימון אבל הנה הם הצליחו לנצח את קבוצת המיליונרים של מרמורק, כך שאנחנו לא הולכים למשחק קל, אם יש כאלה שאולי חשבו כך".
בנודיס התייחס במפגש למהפך שעבר על הקבוצה בקיץ ואמר שאחרי מחנה האימונים המצוין שהיה לקבוצה בשבוע שעבר הוא מעודד ומקווה לעמוד ביעדים לעונה הקרובה, כשברור לכולם שהסגל שנבנה אמור להתמודד חזק על עלייה: "עברנו בשבוע שעבר מחנה אימונים מאוד אינטנסיבי וברמה גבוהה מאוד. מעבר לאימונים שמחתי לראות את החומר האנושי האיכותי שנמצא פה, וקבוצה מאוד חברותית ומגובשת, וזה דבר שמאוד חשוב לי".
מחר נזכה לראות כיצד הקבוצה החדשה תיראה, כשלמעשה שני שחקנים בלבד מהעונה שעברה צפויים להשתלב בהרכב: אבי יוסף, שיוסט אצל בנודיס לתפקיד הבלם האחורי, והחלוץ אמסי גובזה, שאמור לנגן כינור שני לסטאר אסייג. על הספסל ימתינו ליאור עדיקה, אביתר ברוכיאן, מתן טולדנו, דור קונסטנטינוס והקפטן יונתן זדה.
במועדון ערכו השבוע הפנינג לפתיחת עונה ובו ציינו בין היתר את צמיחתה של מחלקת הנוער, שתכלול השנה שמונה קבוצות תחרותיות מגיל טרום ילדים א' ועד גיל נוער. משחק הבכורה של קבוצת הנוער הטרייה של המועדון נערך השבוע מול קטמון בגביע והסתיים בתבוסה מוחצת (5:0). בנורדיה ציינו כי רבים משחקני הקבוצה, יוצאי המחלקה המתפרקת של יוסי סאסי, עדיין לא הורשו לשחק. בנורדיה מקווים שאחרי שאשתקד קבוצת נערים ב' עלתה ליגה, השנה יזכו לחגוג עליות גם בקבוצות נוספות.