אחרי שנתיים של מגיפה, ביום שישי הבא ה-29.10 יתקיים כמיטב המסורת מרתון winner ירושלים ה-10. בנוסף, תתקיים EXPO ירושלים - תערוכת ספורט ייחודית במתחם הסינמה סיטי.
2 צפייה בגלריה
מרתון ירושלים 2019
מרתון ירושלים 2019
מרתון ירושלים 2019
(צילום: יואב דודקביץ')
מרתון winner ירושלים ה-10 המהווה את אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל במסגרת הנחיות ומשרד הבריאות ועל פי תקנות התו הירוק, מציע שישה מקצים העוברים באתרים המרכזיים וההיסטוריים של ירושלים: מרתון מלא (42.2 ק"מ); חצי מרתון (21.1 ק"מ); 10 ק"מ; 5 ק"מ; מרוץ משפחות (1.7 ק"מ) ומרוץ קהילות (800 מטר). ההרשמה הינה עד לתאריך ה-23.10.21 .

EXPO ירושלים

במסגרת EXPO ירושלים יתארחו במשך שלושת ימי הפעילות, אלפי רצים ורצות המשתתפים במקצי המרתון השונים, קהל רחב שוחר ספורט ואורח חיים בריא וכן משפחות רבות שייהנו מחוויית ספורט ופנאי מיוחדת.
מדובר במתחם ספורט ססגוני, שימוקם בקומת המסחר של הסינמה סיטי ובו ביתנים של מותגי הספורט המובילים בעולם, אשר יציגו מגוון רחב של פריטי ספורט: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים וגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, חזיות ספורט, מעילים, חולצות דרייפיט, ביגוד אירובי, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד. בנוסף יוצגו בתערוכה החידושים העדכניים בעולם הספורט וג'דאטים מיוחדים של מיטב החברות ובראשן של חברת סאקוני נותנת חסות הרשמית של המרתון, שתציג בתערוכה ביתן מרהיב במיוחד.
בנוסף, יוקם בתערוכה מתחם מרצ'נדייז של מרתון winner ירושלים עם פריטי הספורט הממותגים של המרתון עם אפשרות להדפסה אישית במקום. יצוין כי במהלך ימי התערוכה יוענקו הטבות מיוחדות למשתתפי המרתון, לבאי התערוכה ולמשפחות, באולמות הקולנוע שבסינמה סיטי ובמתחם הבילוי והפנאי שבקומת המסחר.
התערוכה תקיים בין התאריכים 26-28.10.21 (בין השעות 15:00-21:00) במתחם הסינמה סיטי ירושלים. הכניסה חופשית.

חלוקת ערכות הריצה

במסגרת EXPO ירושלים יוקם מתחם מרווח ומיוחד לחלוקת ערכות הריצה של המשתתפים במקצים השונים של מרתון winner ירושלים. במהלך שלושת ימי התערוכה צפויים להגיע אל המתחם, אלפי הרצים והרצות על מנת לקחת את הערכות שלהם בצורה נוחה, מהירה ויעילה. במתחם החלוקה, ניתן יהיה למדוד במקום את חולצות המרתון בתאי מדידה ייעודים.
2 צפייה בגלריה
ראש עיריית ירושלים משה ליאון עם חולצת המרתון הרשמית -
ראש עיריית ירושלים משה ליאון עם חולצת המרתון הרשמית -
ראש עיריית ירושלים משה ליאון עם חולצת המרתון הרשמית -
(צילום: ארנון בוסאני)

ערב הפסטה המסורתי

כמיטב המסורת במרתונים הגדולים בעולם וכן במרתון ירושלים, ייערך במסגרת התערוכה, ערב הפסטה המסורתי לרצי המרתון המלא (42.2 ק"מ), ביום חמישי ה-28.10.21 בשעות הערב. באירוע החגיגי, ייהנו המשתתפים מפסטיבל פסטה, טעמים ופחמימות שייסעו להם לקראת הריצה המאתגרת המצפה להם בבוקר שלמחרת. את התערוכה מפיקים חברת ספורט אקספו.
משה ליאון, ראש עיריית ירושלים: "עוד שניה ההזנקה למרתון ולפי מיטב המסורת, גם הפעם הוא ילווה באירועים ססגוניים ומעניינים ובניהם תערוכת EXPO וערב הפסטה. המרתון הוא לא רק תחרות ריצה ומסלול שעובר בנופיה הקסומים של ירושלים, אלא פסטיבל ספורט ירושלמי ייחודי. אני מזמין את כל תושבי ירושלים ועם ישראל להגיע יחד עם כל המשפחה וליהנות מהפנינג ספורטיבי, ססגוני ומהנה".
להרשמה ולפרטים נוספים - לחצו כאן.
פורסם לראשונה: 13:32, 06.01.21