רוצים נוף של העיר העתיקה? שואפים לראות את כיפת הסלע מהסלון? לשם כך תיאלצו לשלם תוספת גבוהה של 15-10 אחוז לערך הדירה. ל'בונוס' נודע כי זה הדיל שמוצע היום ליחידות הדיור בקומות הגבוהות של פרויקט 'מגדלי ציון' של חברת האחים חסיד בארנונה. המיזם כולל שני מגדלים בני 24 קומות, כשתוספת המחיר עבור הנוף כוללת את הדירות מהקומה ה־12 ומעלה.
ירושלים: הפרויקט שיוריד את מחירי הדירות בהר חומה
המחיר הממוצע של דירת שלושה חדרים במגדלים עומד על כ־2.15 מיליון שקל ושירת ארבעה חדרים עולה 2.6 מיליון. המחירים האלה הם לפני התוספת המבוקשת לדירות בקומות העליונות הפונות לעבר העיר העתיקה. בסך הכל מדובר ב־189 יחידות דיור ותמהיל הדירות משלב דירות 5-3 חדרים, דירות גן בקומת הקרקע וארבע דירות פנטהאוז ששטחן עומד על 151-137 מ"ר, עם בריכות שחיה פרטיות.
המגדלים של האחים חסיד הם חלק ממתחם מגורים חדש שכולל מגדלים של כמה חברות בנייה, ביניהן 'אפריקה ישראל מגורים', 'יהלומית פרץ' ו'ב.יאיר'. הבניינים של האחים חסיד יהיו הגבוהים ביותר במתחם, שנמצא כבר בשלבי בנייה מתקדמים.
מנהל השיווק של חברת האחים חסיד, שרון חסיד, מסביר כי "עד כה נמכרו בפרויקט 113 דירות, ויש התעניינות רבה גם בדירות עם הנוף מעל לקומה ה־12, בעיקר מצד אנגלוסקסים, תושבי חוץ ועולים חדשים. כמו שבתל אביב ובערים הסמוכות לים מקובל לבקש תוספת על דירות שמשקיפות לים, גם בירושלים יש תוספת על דירות עם נוף לעיר העתיקה. באופן טבעי הדירות בפרויקט מגדלי ציון הצופות לעיר העתיקה יקרות יותר, ועדיין יש להן ביקוש מיוחד".