חניכת סניף בני עקיבא בבקעה. צילום: ג'קי לויחניכת סניף בני עקיבא בבקעה. צילום: ג'קי לוי
חניכת סניף בני עקיבא בבקעה. צילום: ג'קי לוי
(חניכת סניף בני עקיבא בבקעה. צילום: ג'קי לוי)
צעירי בקעה תתחדשו: סניף חדש של בני עקיבא נחנך בשכונה. ההשקעה: 4 מיליון שקלים. המקום כולל חמישה חדרים הפעלה לבני הנוער.
"חניכי תנועות הנוער של היום הם העתיד של מחר, העתיד של כולנו, הירושלמים והחשיבות של תנועות הנוער בעיצוב דמותם של הנערים היא חשובה מאין כמותה", מסרו בעירייה.
כזכור, זהו אינו הסניף הראשון אותו חונכים השנה בירושלים וכבר היום ישנם עוד חמישה סניפים נוספים בבינוי ברחבי העיר.
בטקס שהתקיים אמש (ג') נכחו רבה הראשי של ירושלים, אריה שטרן שליט"א, ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, מנהל אגף הקצאות במפעל הפיס, קובי בנבניסטי, סגנית ראש העירייה, חגית משה, מחזיק תיק תנועות נוער, יונתן יוסף, חניכי הסניף והוריהם.
חניכת סניף בני עקיבא בבקעה. צילום: ג'קי לויחניכת סניף בני עקיבא בבקעה. צילום: ג'קי לוי
חניכת סניף בני עקיבא בבקעה. צילום: ג'קי לוי
(חניכת סניף בני עקיבא בבקעה. צילום: ג'קי לוי)
ראש עיריית ירושלים, מר משה ליאון: זהו יום חג עבורכם חניכים והורים יקרים, אני שמח שאנו כאן כולנו היום זוכים לחנוך את הבית החדש, הנוסף, שלכם בשכונה. אני מאחל לכם שתגדלו להאדיר את תפארתה של ירושלים בדיוק כמו הוריכם. יישר כח".
מחזיק תיק תנועות נוער, יונתן יוסף: "שמח להוביל כמחזיק תיק תנועות נוער השקעה בסניפי תנועות הנוער בכל העיר ובפרט בסניף בני עקיבא בשכונת בקעה ממנו יצאו טובי בניה של ירושלים".
סגנית ראש העירייה, חגית משה: "חנוכת סניף בני עקיבא נעשתה כחלק מהעבודה יסודית כדי לתת מענה לכל סוגי האוכלוסיות בבירה. חניכי בני עקיבא הם דוגמא למופת מסירות וערכיות".
מנהל אגף הקצאות במפעל הפיס, מר קובי בנבניסטי, אמר באירוע: "מועדון הפיס לנוער החדש בשכונה יהווה עוגן עבור כלל האוכלוסיות ויפעל גם למען רווחתם של האזרחים הוותיקים בשכונה, למען נוער בסיכון ואנשים עם מוגבלויות. מפעל הפיס השקיע משאבים רבים בפרויקט על מנת לייצר מועדון גדול ורב תכליתי הכולל 5 חדרי הפעלה לרווחת המשתמשים בו".