אלירן מלול מגיע לבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג)אלירן מלול מגיע לבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג)
אלירן מלול מגיע לבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג)
(אלירן מלול מגיע לבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג))
חודש לאחר הרצח במוצא: אלירן מלול, החשוד ברצח אשתו מיכל סלה ז"ל הגיע הבוקר (ג') לבית המשפט להארכת מעצרו בליווי עורכי דינו אולם לא התייצב בדיון בשל "מצבו הרפואי". מלול לא הגיע עד עכשיו לאף אחד מדיוני הארכת מעצרו, זאת בשונה מהמקובל.
בית המשפט האריך את מעצרו עד ליום חמישי כבקשת הפקרליטות. כמו כן, מלול עדיין מסרב לשתף פעולה בחקירתו.
עו"ד גמליאלי המייצג את מלול התלונן על כך שלדירת הזוג נכנסו לאחר האירוע בני משפחת סלה. לדבריו, יש בכך כדי לזהם את הזירה. נציג המשטרה בדיון ענה כי כניסת המשפחה נעשתה רק לאחר שהזירה מוצתה מבחינה חקירתית.
עד כה קיבלה המשטרה דוחות נתיחה חלקיים בלבד של הגופה.
ביום חמישי, המשטרה תצטרך אישור יועמ"ש על מנת להמשיך להאריך את מעצרו של מלול, זאת היות ויגיעו לסיומם 28 ימי הארכת המעצר המותרים ללא אישור יועמ"ש. הוסכם כי בשל מצבו הבריאותי מלול לא יובא להארכת מעצרו ביום חמישי.
אלירן מלול בחולצה האפורה. צילום: אוהד צויגנברגאלירן מלול בחולצה האפורה. צילום: אוהד צויגנברג
אלירן מלול בחולצה האפורה. צילום: אוהד צויגנברג
(אלירן מלול בחולצה האפורה. צילום: אוהד צויגנברג)
בהארכת שהתקיימה לפני כשבועיים העביר סנגורו מכתב שכתבה משפחת מלול למשפחת סלה. התיק נחקר על ידי היחידה לפשעים חמורים במרחב ציון. את מלול מייצגים עורכי הדין עידן גמליאלי ומיכאל עירוני מהסנגוריה הציבורית.
משפחתה של מיכל נכנסה בשבוע שעברה לדירתה במוצא, לראשונה מאז הרצח, עם זאת לא אושר לקרוביה לאסוף את חפציה, אלא רק את של בתה בת השמונה חודשים.
מיכל נמלטה ונאבקה באלירן עד הרגע האחרון
לפני כשלושה שבועות, ביקשה אחותה של סלה, לילי בן עמי, מכל מי שקיים בידיו מידע שיוכל לסייע לחקירת המשטרה לפנות ולפרסם מידע זה. "אם יש משהו שלמדנו מהסיפור של מיכלי הוא לא לפחד ולא לשתוק. מעגל השתיקה והפחד מדשנים את שורשי הרוע", כתבה בן עמי.
החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק)החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק)
החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק)
(החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק))
יום לפני כן, פורסמו פרטים חדשים מהחקירה, מהם עולה כי מיכל נאבקה באלירן עד הרגע האחרון ונמלטה ממנו ככל שהיתה יכולה. לדברי גורם בחקירה, כמעט ולא היה חדר בבית ללא סימני מאבק ודם.
כמו כן, החודש פרסמנו כי אישה שהייתה בעבר בקשר זוגי עם מלול כתבה מכתב למשפחת סלה לאחר הרצח ובו תיארה התנהלות קנאית, רכושנית, שתלטנית, מאיימת, שכללה צעקות והתעללויות, אותן ספגה ממלול כאשר היו בזוגיות.
בתוך כך, בעדות נוספת שפורסמה ברשתות החברתיות, טענה אישה נוספת שהייתה בעבר בזוגיות עם מלול, כי הוא נהג כלפיה באלימות, ובמקרה אחד הטיח את ראשה בקיר. ממידע שהגיע לידי 'מיינט ירושלים', דברים אלו הגיעו לידיעת המשטרה במסגרת חקירת הרצח של מיכל סלה.