סנדרוסי בהארכת מעצר. צילום: לירן תמריסנדרוסי בהארכת מעצר. צילום: לירן תמרי
סנדרוסי בהארכת מעצר. צילום: לירן תמרי
(סנדרוסי בהארכת מעצר. צילום: לירן תמרי)
אחרי 28 ימים במעצר - המשטרה תגיש כתב אישום עד חמישה ימים נגד החשוד נתנאל סנדרוסי בתאונת הפגע וברח בשדרות גולדה מאיר. המשטרה פנתה בבקשה חריגה ליועמ"ש על מנת לאשר את הארכת מעצרו, שהוארך בשלושה ימים נוספים.
חקירת המשטרה ממשיכה להתנהל גם נגד החשוד (שנות ה-20) הנוסף שנעצר בחשד למעורבותו בתאונה, שיובא היום גם הוא לדיון נוסף בדבר הארכת מעצרו.
"חוקרי המשטרה שאספו ראיות וממצאים הן במקום התאונה והן במהלך חקירתו של החשוד, הביאו לחיזוק וביסוס החשדות נגדו במעורבותו בתאונה והפקרתו של הקטין, ומעצרו הוארך מעת לעת ע"י בית משפט לתעבורה בירושלים", נמסר מהמשטרה.
זירת התאונה בשדרות גולדה מאיר. צילום: רפי קוץזירת התאונה בשדרות גולדה מאיר. צילום: רפי קוץ
זירת התאונה בשדרות גולדה מאיר. צילום: רפי קוץ
(זירת התאונה בשדרות גולדה מאיר. צילום: רפי קוץ)
בחול המועד פסח, נפגע קשה בנימין בייגל אייזן בן ה־11 בתאונת פגע וברח. לאחר התאונה מסרו במשטרה כי באזור גבעת זאב אותר הרכב שעל פי החשד היה מעורב בה. מצבו של הילד עדיין אנוש והוא מאושפז בטיפול נמרץ ילדים בשערי צדק. זהותו של סנדרוסי היתה ידועה למשטרה לאחר הימצאות הרכב בגבעת זאת באותו הלילה. לאחר שפרסמה המשטרה את תמונתו בתקשורת הוא הסגיר את עצמו למשטרה וטען כי לא ידע שמחפשים אחריו. מספר ימים לאחר מכן נעצר מקורבו ומעצרו הוארך גם כן. לאור מורכבות האירוע הוקם צח"מ (צוות חקירה מיוחד) בשיתוף ימ"ר ואגף התנועה.