טל נוימןטל נוימן
טל נוימן
(טל נוימן)
טל נוימן, תלמיד תיכון אורט מינקוף, נפטר אתמול (ג') ממחלת הסרטן והוא בן 15. נוימן, שהתפרסם לפני כחצי שנה לאחר שיצא מהארון בפוסט מרגש וויראלי באינסטגרם, אובחן כחולה סרטן המוח בגיל 13 וחצי. "בתקופה כל כך מטלטלת בחיים שלי, כל המחשבות עולות", כתב בחשבון האינסטגרם שלו באוגוסט האחרון, "אי אפשר לדעת מה יהיה והחלטתי פשוט להוציא את זה החוצה ולא להתבייש במי שאני".
בפוסט, שהפך ויראלי במהרה וצבר כ-20 אלף לייקים, יצא נוימן רשמית מהארון. "היום זה היום הכי גדול בחיים שלי", רשם, "אני משתף את הסוד הכי גדול שלי. אז ככה: אני הומו. כן כן, המילה שכולם מפחדים ממנה. אני הומו ואני גאה בזה!".
מבית הספר אורט מינקוף בו למד נמסר: "טל היה גיבור אמיתי, סמל של אמת פנימית ושל אמונה ותקווה".
"נסיך אמיתי, ילד נדיר שכמוך, גבר חזק ביותר שלא ויתר ונלחם כלוחם אמיתי, חתיך על, אינטיליגנט, מוכשר בטירוף, נדיר כזה שנכנס ישר לתוך הלב!! טל אהוב ליבי יהיה חרוט לעד בתוך הלב שלי חזק מאוד", ספד לו אחד מחבריו.
"איך אפשר להגיד 'היית', בזמן עבר, כשאתמול עוד נשמת את האוויר שגם אנחנו נושמים בהתחלה חשבתי שזה סתם מתיחה אבל זה נהפך לרציני יותר וכואב יותר... היית אמור להספיק הרבה יותר אבל העובדה שכרגע אתה נח ולא סובל מנחמת", כתבה חברה נוספת.
השבעה תתקיים ברחוב הנמר 19, דירה 15. שעות הביקור הן בין השעות 10:00-14:00, 16:00-21:00
יהי זכרו ברוך