219 גרם מריחואנה נתפס בידי החשוד. צילום: דוברות המשטרה219 גרם מריחואנה נתפס בידי החשוד. צילום: דוברות המשטרה
219 גרם מריחואנה נתפס בידי החשוד. צילום: דוברות המשטרה
(219 גרם מריחואנה נתפס בידי החשוד. צילום: דוברות המשטרה)
צעיר כבן 23, תושב הצפון נעצר אמש (יום א') במרכז העיר בחשד לסחר בסמים דרך אפליקציית ה'טלגראס', כשברשותו סמים בשווי מוערך של עשרות אלפי שקלים וכסף מזומן.
ראשיתה של החקירה הסמויה החלה לפני כשבועיים בפעילות מבצעית ממוקדת נגד סחר בסמים. במהלכה הבחינו הבלשים במספר צעירים שעל פי החשד רוכשים במספר מקרים סמים מצעיר נוסף במרכז העיר. בבדיקה וחיפוש שנערך להם נתפסו ברשותם סמים לשימוש עצמי והם עוכבו לחקירה.
78 גרם חשיש נתפס בידי החשוד. צילום: דוברות המשטרה78 גרם חשיש נתפס בידי החשוד. צילום: דוברות המשטרה
78 גרם חשיש נתפס בידי החשוד. צילום: דוברות המשטרה
(78 גרם חשיש נתפס בידי החשוד. צילום: דוברות המשטרה)
עוד עלה, כי על פי החשד הגיע החשוד לאחרונה לעיר כשברשותו סמים במטרה לסחור בהם ולהפיצם בירושלים והסביבה, ועושה כן באמצעות שימוש באפליקציית 'הטלגראס'.
בחיפוש שערכו על גופו וכליו של החשוד נתפסו סמים מסוכנים מסוגים שונים, בהם 'חשיש' במשקל של כ–78 גרם ו'מריחואנה' במשקל של כ–219 גרם, שווים המוערך של הסמים עומד על עשרות אלפי שקלים. עוד נתפסו ברשותו, כסף מזומן על סך כ-5 אלף שקלים, משקל דיגיטלי וארבעה מכשירים ניידים. כל אלו עפ"י החשד משמשים את החשוד למטרת ביצוע העסקאות והסחר בסמים המסוכנים.
הסמים והכסף. צילום: דוברות המשטרההסמים והכסף. צילום: דוברות המשטרה
הסמים והכסף. צילום: דוברות המשטרה
(הסמים והכסף. צילום: דוברות המשטרה)
כאמור, החשוד נעצר והובא לחקירה במחלק הנוער של היחידה המרכזית בירושלים, שם נחקר בחשד לסחר, ייצור, והפצה של סמים מסוכנים. היום, יובא החשוד להארכת מעצרו בפני בית המשפט.
"כל עבריין שינסה את 'מזלו' בסחר בסמים או הפצתם ויעמיד במבחן את יד החוק הארוכה של משטרת ישראל, יתקל בתגובה נחושה, במעצר וחקירה למיצוי מלוא חומרת הדין עמו", ציינו במשטרה.