שברה שיא: נ', נהגת ירושלמית הצליחה לצבור לחובתה מספר דוחות מהירות בלתי נתפס. בתוך כשנה אחת היא צברה כ-57 דוחות על מהירות מופרזת לאחר שנתפסה במצלמות א-3 בדרך בגין בבירה. סה"כ הקנסות נעמד בסך של 80 אלף שקלים. באגף התנועה של משטרת ישראל הופתעו מגיליון הקנסות של נ' — שרובם המוחלט ניתנו מאותה המצלמה.
1 צפייה בגלריה
כביש בגין
כביש בגין
כביש בגין
(צילום: אדווה חולי)

אז איך זה קרה? נ' טענה כי מעולם לא קיבלה כל הודעת קנס על עבירות התעבורה עד שעודכנה כי לחובתה קנסות פיגורים וכי רישיון הנהיגה שלה נשלל מנהלית על ידי משרד התחבורה.
לטענת נ' היא נישאה לאיש קבע ועברה לגור עמו בישוב בצפון הארץ, אליו העבירה את כתובתה. כעבור מספר חודשים היחסים עלו על שרטון והיא התגרשה ושכחה לעדכן את כתובת מגוריה החדשה.
עורך דינה ציין בבקשה לביטול הקנסות המרובים: "המבקשת אכן על פי התקנות, הייתה צריכה להעביר כתובה במשרד הפנים. אך יצוין כי באותה תקופה אחרי המשבר הקשה שחוותה, כשהיא נאלצה להיפקד מבן זוגה אותו אהבה מאוד, לעזוב את סביבת מגוריה ולחפש מקום מגורים אחר ולא הייתה פנויה נפשית לעשות כן. המבקשת "חיפשה עצמה" ולכן לא עדכנה את הכותבת" עורך דינה ציין עוד כי "המבקשת נהגת זהירה כל ימיה, אין ספק שאם הייתה מקבלת התראה ראשונה, במקום, הייתה מודעת לכך והייתה משפרת נהיגתה".
פורסם לראשונה: 19:21, 24.11.21