רכבו של תת-אלוף אבי בלוט, המזכיר הצבאי לראש הממשלה, היה מעורב בתאונת דרכים בה נגרם נזק לרכב פרטי. לאחר התאונה נמלט הנהג מהמקום – כך נטען בכתב תביעה שהוגש לבית המשפט.
3 צפייה בגלריה
שיירת ראש הממשלה
שיירת ראש הממשלה
שיירת ראש הממשלה
(ארכיון: חיים צח)
האירוע התרחש לפני חודש, כאשר נהגו של תא"ל בלוט נהג ברכב כשהוא נצמד לשיירת הרכבים של ראש הממשלה שהתקדמה במהירות בשדרות שזר סמוך לכיכר שלום שיטרית. הנוסעים ברכב הפרטי טוענים כי עם מעבר השיירה הם עצרו את רכבם כשלפתע הרכב האחרון בשיירה, עקף את רכבם מימון וניסה לעבור בין רכבים – ובמהלך הנסיעה פגע בחלק הקדמי של רכבם. על פי הנטען, רכבו של המזכיר המשיך בנסיעתו ולא עצר על מנת לבדוק האם נגרם נזק או האם יושבי הרכב נפגעו מהפגיעה. בעקבות התאונה, הוגשה תביעת בה בעלי הרכב דורש כי משרד ראש הממשלה ישא בעלויות תיקון הפגיעה שנעמדות על פי חוות דעת בסכום של 2,500 שקלים.
3 צפייה בגלריה
תת אלוף אבי בלוט
תת אלוף אבי בלוט
לא היה ברכב. תת אלוף אבי בלוט
(צילום: דובר צה״ל)
בעקבות התאונה, הוגשה תביעת בה בעלי הרכב דורש כי משרד ראש הממשלה ישא בעלויות תיקון הפגיעה שנעמדות על פי חוות דעת בסכום של 2,500 שקלים.
בדובר צה״ל נמסר בתגובה ל-mynet: ״ביום חמישי ה-24.9.20 התקבלה טענה בלשכת המזכיר הצבאי של ראש הממשלה אודות פגיעת רכבו ברכב אזרחי. עם קבלת הפנייה תוחקר הנהג שציין כי לא היה מעורב במהלך היום בפגיעה ברכב ואף הראה כי אין סימני פגיעה ברכבו. במהלך ההתקשרות אל מול לשכת המזכיר הצבאי, נמסר לפונה כי מבירור נוסף לא היתה מעורבות בתאונה אך כי ישמחו לשתף פעולה עם כל מידע אשר יצטרכו עבור תביעה אל מול חברת הביטוח".
3 צפייה בגלריה
הפגיעה ברכב
הפגיעה ברכב
הפגיעה ברכב
(צילום: mynet)
בחודש מרץ שיירת ראש הממשלה הייתה מעורבת בתאונת דרכים בה נפגעו שני נוסעים. ניידת משטרתית שהובילה את השיירה התנגשה ברכב פרטי כאשר ראש הממשלה ביקש לעצור את השיירה והתעניין בשלומם של הנפגעים.

פרסום ראשוני: 14:40 , 19.11.20