חברת גרופ תערוכות בבעלותו של רועי וילדר זכתה במכרז מרכז הירידים להפקת תערוכת הרהיטים הגדולה בישראל שתתקיים בחול המועד סוכות. התערוכה תתקיים השנה תחת השם: תערוכת רהיטי ישראל. זו הפעם הראשונה מזה 42 שנים, שהתערוכה, שהייתה הכלי המרכזי של איגוד תעשיות הריהוט לקידום תעשיית הריהוט עוברת לידיים פרטיות.
רועי וילדר, מנכ"ל גרופ תערוכות, שהוא יזם פרטי לו ניסיון של מעל 10 שנים בהפקת תערוכות ענק, מתכוון להפוך את התערוכה השנה יותר מאי-פעם לרלבנטית עבור יצרנים, יבואנים ותעשיינים בתחום הריהוט בישראל. וילדר מתעתד להחזיר את האמון בתערוכה של חברות ותיקות שנכחו במשך שנים רבות בריהוטים אך נטשו אותה בשנים האחרונות בשל חוסר רלבנטיות ואי-התמודדות עם צרכים של הלקוח העכשווי, כאלו שמשנים את תחום קמעונאות הריהוט בעולם כולו.
דגם BOGART למקס דיבאני, יח"צדגם BOGART למקס דיבאני, יח"צ
דגם BOGART למקס דיבאני, יח"צ
(דגם BOGART למקס דיבאני, יח"צ)
כורסת טלוויזיה לדיור אינטריורס, יח"צכורסת טלוויזיה לדיור אינטריורס, יח"צ
כורסת טלוויזיה לדיור אינטריורס, יח"צ
(כורסת טלוויזיה לדיור אינטריורס, יח"צ)
מעל ל- 70 חברות צפויות להשתתף השנה בתערוכה, שהיקף מכירותיה מידי תערוכה עומד על כ- 100 מיליון שקלים והיא משמשת כאירוע המכירתי במשמעותי ביותר לשוק הריהוט בישראל. הבטיחו את מקומן בתערוכה החברות הבאות: שמרת הזורע, שחוזרת לתערוכה לאחר עשר שנים שבה לא נכחה בתערוכת הרהיטים השנתית, עמינח, רילקסון, אולטימה, דיבאני סנטר, קינג קויל, רוזטו, דיור אינטריורס, אולטימה, דלתות אלון, אגם ארונות הזזה, גנים ושושנים, דיור אינטריורס ועוד רבות אחרות.
המרכז לעודפי חשמל ירכז את פעילות מתחם החשמל בתערוכה ויוצעו בו מיטב מוצרי החשמל הקטנים והגדולים למטבח ולכל חלקי הבית במחירים של עד 70% הנחה. מקררים, תמורים, מכונות כביסה, מייבשים, מערבלים, מכונות קפה ועוד של המותגים סמסונג, האייר, LG, מותגי ניופאן ועוד.
אחד החידושים הבולטים בתערוכה הוא שיתוף הפעולה עם קבוצת 'עופרה שמעוני', מבעלי מגזין העיצוב 'דירה נאה'. במסגרת שיתוף הפעולה יתקיים חיבור אמיתי בין מעצבים ואדריכלים לבין חברות עיצוב וריהוט המציגות בתערוכה לטובת הלקוח.
דגם סוגנו לדיבאני סנטר, יח"צדגם סוגנו לדיבאני סנטר, יח"צ
דגם סוגנו לדיבאני סנטר, יח"צ
(דגם סוגנו לדיבאני סנטר, יח"צ)
דגם נמסיס לרוזטו, יח"צדגם נמסיס לרוזטו, יח"צ
דגם נמסיס לרוזטו, יח"צ
(דגם נמסיס לרוזטו, יח"צ)
מבקרי התערוכה יקבלו שירות מקצועי מצוות של מעצבי פנים ואדריכלים העובדים עם קבוצת עופרה שמעוני ברמה של סיוע בעיצוב חללי מגורים והתאמת פריטי ריהוט מבין הקולקציות של המציגים בתערוכה. בנוסף תושק בפתיחת התערוכה אפליקציה חדשנית וראשונה מסוגה בישראל, בפיתוחה של קבוצת שמעוני ו'דירה נאה' שנועדה לחבר בין מעצבי פנים ואדריכלים לבין חברות מתחום העיצוב ולמקסם את פוטנציאל סגירת העסקאות בשיטה המבטיחה כדאיות עיסקית ולידים בטוחים לאלו הלוקחים בה חלק.
תערוכת רהיטי ישראל. חול המועד סוכות, 14-19.10.19. מרכז הירידים, תל אביב. הכניסה חופשית.