בשורות טובות משערי צדק: צבי מיכאלי (58) שאושפז באורח קשה וחובר למכשיר האקמו בשל מחלת הקורונה - שוחרר בערב החג מטיפול נמרץ ועבר לאשפוז במחלקה רגילה. מיכאלי נושם בכוחות עצמו ללא מכשיר הנשמה.
צבי מיכאלי צבי מיכאלי
צבי מיכאלי
(צילום: באדיבות שערי צדק)
צבי הגיע לבית החולים ללא מחלות רקע והיה מחובר למכשיר במשך כשבועיים. בשבוע שעבר צוות הרופאים בטיפול נמרץ גמל את צבי ממכשיר האקמו ובימים האחרונים גם ממכשיר ההנשמה. בערב החג לאור השיפור הרציף במצבו הועבר צבי ממחלקת טיפול נמרץ לאשפוז במחלקה רגילה.
צבי, הנמצא בקשר רציף עם משפחתו סיפר: "אני רוצה להודות לצוותים בטיפול נמרץ ובמחלקת הקורונה בשערי בצדק שהצילו את חיי. אני מרגיש כבר יותר טוב ומקווה להמשיך ולהתחזק ולהשתחרר במהרה".
צבי מיכאלי צבי מיכאלי
צבי מיכאלי
(צילום: באדיבות שערי צדק)
מנהל הטיפול הנמרץ בשערי צדק,ד"ר פיליפ לוין סיפר: "צבי הגיע לשערי צדק עם אי ספיקה נשימתית קשה. תמיכה במכונת הנשמה לא הספיקה לצבי ולכן הוא חובר למכשיר האקמו. לאחר התאוששות מתמשכת בריאותיו, הצלחנו לנתק אותו ממכשיר האקמו ולאחר כמה ימים גם ממכונת ההנשמה. מאז אנו רואים המשך שיפור במצבו ומאוד שמחים על כך".
ד"ר פיליפ לוין ד"ר פיליפ לוין
ד"ר פיליפ לוין
(צילום: באדיבות שערי צדק)
מנהל יחידת טיפול נמרץ לחולי קורונה, ד"ר יגאל הלביץ: "החיבור למכשיר האקמו אפשר לנו לייצב את מצבו של צבי ולמנוע קריסה של המערכות הנשימתיות שלו. המשך השיפור במצבו מאפשר לנו אופטימיות זהירה להמשך תהליך החלמתו".