מאיה קיי כובשת את הרשת: לאחר החופשה הרומנטית עם בן זוגה, טל מורד אותו הכירה בתכנית הישרדות, הדוגמנית והשורדת מאיה קיי מפרסמת תמונות חשופות במיוחד מהטיול עם טל בתאילנד.
3 צפייה בגלריה
מאיה קיי
מאיה קיי
מאיה קיי והקמפיין החדש
(צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם)
התמונות שפרסמה קיי צולמו ללא חלק עליון וזכו לכמעט 50 אלף לייקים ומעל 570 תגובות. בין היתר פרגנו לדוגמנית – יוצאות הישרדות, ספיר קשתי וקייסי זפטה ועוקבים רבים נוספים. יחד עם זאת היו גולשים שטענו כי התמונות מוגזמות וקראו לה 'חשפנית'. עוקבת אחד כתב: "זה לא משנה כמה יופי יש בך איפה הצניעות שלך? איפה הבן זוג הרדום שלך שיושב בשקט בזמן שחצי מדינה מריירת על תמונה של בת זוגתו?".

3 צפייה בגלריה
מאיה קיי
מאיה קיי
מאיה קיי
(צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם)

לאחר פחות מיממה, הנהלת אינסטגרם הסירה את הפוסט בטענה כי עברה על החוקים. בתגובה נמסר ממאיה קיי: ״אינסטגרם הוריד ולא אני הורדתי. אני לא פועלת על פי אנשים שקשה להם להבין שיש לבחורה מקצוע ואני עובדת. כל אחד שיעסוק במה שהוא רוצה ועושה לו טוב. זה שלי ולא של אף אחד אחר. בשורות טובות יום המעשים הטובים היום. תתעסקו בזה״.
בפורים האחרון התחפשו בני הזוג טל ומאיה לאש ופיקצ'ו מהסדרה המצוירת המוכרת 'פוקימון'. קייסי כתבה על התמונות: "הדבר הכי יפה שיצא מפוקדור אבר". גם בר זומר וספיר קשתי פרגנו לזוג.

3 צפייה בגלריה
מאיה קיי
מאיה קיי
מאיה קיי
(צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם)

קראו גם:

מאיה קיי (20) היא דוגמנית מצליחה כבר מגיל צעיר ומתגוררת אצל הוריה ביבנה. טל מורד, חייל משוחרר בן 21 ממושבה כנרת והוא האח הגדול מבין שלושה. כשהיה בתיכון אימו של טל חלתה בסרטן ובמהלך שירותו הצבאי בסיירת צנחנים היא נפטרה. השניים הכירו בתכנית הישרדות והתאהבו לאחר האיחוד בין שני השבטים.