פורטל הביטוחים הגדול בישראל מעניק לכם את כל המידע העדכני והרלוונטי שיסייע לכם לבחור נכון את ביטוח הבריאות המתאים ביותר לצרכים שלכם. אז מה זה בעצם ביטוח בריאות, מה הוא מכסה, וכיצד כספי הפיצוי מועברים לזכאים בהם? כל התשובות לשאלות הללו יעשו לכם קצת סדר עוד לפני הצגת כלל סוגי הביטוחים הקיימים כיום.
1 צפייה בגלריה
ביטוח חיים
ביטוח חיים
ביטוח חיים
(צילום: FREEPIK)
ביטוח בריאות נועד להעניק יציבות כלכלית במגוון מצבים, לרבות אובדן כושר עבודה או מוות מכל סיבה שהיא
ביטוח בריאות הוא ביטוח אשר נועד להעניק יציבות כלכלית במגוון רחב של מצבים. ישנם ביטוחי בריאות המעניקים פיצוי כספי גדול ומשמעותי לבני משפחה של מבוטח שנהרג, ישנם ביטוחי בריאות המעניקים קצבה חודשית לאנשים שאיבדו את כושר עבודתם עקב פגיעה פיזית כלשהי או עקב הגיעם לגיל הפרישה, ביטוחי בריאות נוספים מאפשרים לוודא כי תשלומי המשכנתא לא יפלו נטל על קרובה ושל המלווה עקב חוסר יכולתו להמשיך ולשלם וישנם אף מסלולי ביטוח חיים המבטחים אריכות ימים. כל האפשרויות הללו ועוד רבות נוספות נועדו בכדי להמציא פתרון כלכלי הן למבוטח והן לבני משפחתו במגוון רחב של מצבים בהם יכולתם להתפרנס נפגעה. חשוב לדעת כי כספי הפיצוי של ביטוח החיים מועברים בכמה דרכים שונות כאשר הדרכים השכיחות ביותר הן פעימה אחת גדולה או תשלומים חודשיים בהתאם לנקבע בהסכם ביטוח הבריאות. רגע לפני שנצלול לכל פרטי המסלולים השכיחים ביותר כיום של ביטוח בריאות, חשוב לחזור ולומר כי ת חלו לא מעט שינויים ורפורמות משמעותיות בכל עולם הביטוחים מה שאומר כי התשובה על השאלה כמה עולה ביטוח חיים השתנתה בעשרות אחוזים בשנים האחרונות. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מביא לכם את כל המידע הרלוונטי והפרקטי ביותר כך שתוכלו לעשות בו שימוש מדוייק ומותאם לצרכים שלכם.
ביטוח ריסק - ביטוח חיים המעניק פיצוי כספי במקרה מוות
כפי שציינו לעיל, כיום יש מגוון רחב של סוגי ביטוח חיים בהם תוכלו לעשות שימוש וכעת נציג את העיקריים שבהם. האפשרות הראשונה היא ביטוח ריסק, ביטוח למקרה מוות. ביטוח ריסק נועד בכדי לוודא את יציבותה הכלכלית של בני המשפחה במקרה של מוות מכל סיבה שהיא. ביטוח ריסק אשר נועד לבטח מפני מוות הוא אחד מביטוחי הבריאות הוותיקים ביותר, הפשוטים ביותר וכמעט ללא חריגים כלל, מה שאומר כי בני משפחתו של הנפטר יוכלו לקבל את כל המגיע להם במסגרת ההסכם הביטוחי ללא התמודדויות כל. חשוב לדעת כי ביטוח ריסק הכולל בעיקר ביטוח מוות מכל סיבה שהיא מזכה את בני משפחתו של הנפטר בתשלום הכספים המגיעים להם בפעימה אחת בלבד. לא מעט אנשים נדרשים לעשות ביטוח חיים למשכנתא במסגרת מסלול ריסק על מנת לוודא כי כספי הלוואת המשכנתא לא יפלו נטל על בני משפחתם. ביטוח חיים למשכנתא מזכה את בני משפחתו של הלווה במלוא סכום המשכנתא שהוא לקח מהבנק על מנת לוודא שבעזרת סכום זה הם יוכלו לסגור את מלוא החוב לבנק, ולא יידרשו לשלם תשלומי משכנתא חודשיים ממיטב כספם, קרא עוד.
פוליסת חיסכון - תשלומים חודשיים מרגע אובדן כושר העבודה ועד גיל הפרישה
מסלול ביטוח נוסף ושכיח במיוחד הוא ביטוח אובדן כושר עבודה, המכונה גם פוליסת חיסכון. מסלול זה מבטיח סיוע כלכלי למבוטח ולבני משפחתו עקב פגיעה פיזית, תאונת עבודה, מחלה או אובדן כושר עבודה מכל סיבה שהיא. מסלול ביטוחים זה מבטיח קצבה חודשית מרגע אובדן כושר העבודה ועד לגיל הפרישה ללא תנאים וחריגים מיוחדים. חשוב להדגיש ולומר כי התשלומים החודשיים המגיעים לאדם המבוטח עקב אובדן כושר עבודתו אינם מתקזזים עם תשלומי הפיצויים המגיעים לו מהביטוח הלאומי. אחת האפשרויות השכיחות ביותר כיום היא שילוב בין שני המסלולים שצוינו מעלה המכונה גם "ביטוח מנהלים". הביטוח המשולב מבטיח קצבה חודשית למבוטח או לבני משפחתו במידה והוא איבד את כושר עבודתו מכל סיבה שהיא ובנוסף לכך מבטיח סכום כספי גדול במקרה של מוות.
עוד מסלול שכדאי שתכירו הוא מסלול הנקרא ביטוח אריכות ימים. מסלול ביטוח אריכות ימים מבטיח לכל אותם אנשים שהגיעו לגיל זיקנה ללא חסכונות, קצבה חודשית ממנה יוכלו להמשיך ולהתקיים בכבוד. כלומר, במידה והאדם המבוטח סיים את עבודתו בגיל 60 ויש בידו דיי חסכונות ל 25 השנים הבאות, הוא יכול לבחור במסלול ביטוח אריכות ימים שיבטיח לו הכנסה חודשית במידה ויעבור את גיל 85 לאחר תום כל חסכונותיו. אך רגע לפני שאתם רצים לבחור את ביטוח החיים המתאים ביותר עבורכם, חשוב שתכירו כמה פרטים חשובים אודות ביטוח חיים מחיר. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מעניק לכם את כל המידע הנדרש על מנת שתוכלו לבחור נכון ביטוח חיים מותאם במדויק לצרכים שלכם.
ביטוח חיים מחיר - הכירו את הגורמים המשפיעים ביותר על מחירי ביטוח החיים שלכם
אז כמה עולה ביטוח האם אתם שואלים? התשובה די מורכבת. ראשית, חשוב לומר כי התשובה על השאלה כמה עולה ביטוח חיים עברה שינויים משמעותיים בשנים האחרונות וכיום היא זולה בעשרות אחוזים מהמחיר הממוצע שהיה עד לפני מספר שנים. שנית, התשובה על השאלה כמה עולה ביטוח חיים משתנה בהתאם לסוג ביטוח החיים אותו תבחרו. כמה עולה ביטוח חיים המעניק ביטוח למקרה מוות בלבד? כמה עולה ביטוח חיים המעניק קצבה במקרה של נכות ואובדן כושר עבודה בלבד? כמה עולה ביטוח חיים משולב הכולל ביטוח כלכלי הן למקרה אובדן כושר עבודה והן למקרה מוות? כמה עולה ביטוח חיים המעניק ביטחון כלכלי למאריכי חיים? לכל שאלה ישנה תשובה שונה משמעותית, כך שעוד לפני שאתם שואלים כמה עולה ביטוח חיים אתם חייבים לבחור את ביטוח החיים המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם. נתונים נוספים אשר משפיעים באופן ישיר על התשובה לשאלה כמה עולה ביטוח חיים הם גילו ומצבו הבריאותי של המבוטח. ככל שהסיכויים לדרישת כספי הביטוח גבוהים יותר כך המחיר שתידרשו לשלם יהיה גבוה יותר. כלומר, ביטוח חיים לאנשים מבוגרים יעלה הרבה יותר מביטוח חיים לאנשים צעירים. אז אם גם אתם רוצים להנות מה בטח הכלכלית במגוון רחב של מצבים בעזרת ביטוח חיים, חשוב לבחור את ביטוח החיים המתאים ביותר לצרכים שלכם ולאחר מכן לבדוק כמה עולה ביטוח חיים בהתאם לנתונים האישיים שלכם.
פורטל הביטוחים הגדול בישראל
דרך מנחם בגין 156, ת"א 6492108
טלפון: 073-272-5261