ברוב המקרים כל מי שמקיים אירוע - קטן או גדול, פרטי או עסקי, בתוך חלל סגור או תחת כיפת השמיים, בקיץ או בחורף וכו' - רוצה לשדרג אותו עם מופע שילהיב את כל האורחים. האפשרויות כמובן רבות ומגוונות, אבל רק סוג אחד של הופעות מצליח להשאיר את כל מי שמגיע לאירוע עם המבט הזה שמשלב התלהבות ותדהמה: מופע של אמן חושים. באופן טבעי כשמתחילים לארגן את האירוע, עולה השאלה כמה עולה הופעה כזו.
תשובה מדויקת אי אפשר לספק בלי להבין קודם כל את הצרכים שלכם ואת האופן שבו אתם רואים את האירוע, אבל כן אפשר, וכדאי, להדגיש שהבחירה הנכונה ביותר היא לא של המופע הזול ביותר אלא של זה שמספק יחס עלות תועלת משתלם במיוחד. כדי להבין איך בוחנים את היחס הזה, חשוב לדעת מהם הפרמטרים העיקריים שמשפיעים על איכות המופע ועל ההנאה של האורחים שלכם ממנו.
אמן חושים וטלפתיה מרום מוראמן חושים וטלפתיה מרום מור
אמן חושים וטלפתיה מרום מור
(יח"צ)

מה חשוב לבדוק כשבוחרים אמני חושים?

הפרמטר הראשון שחשוב לבדוק כשמחפשים אמן חושים לאירועים הוא הניסיון. בתחום הזה אין תחליף ליכולות שגובשו תוך כדי הופעות רבות מול קהלים מסוגים שונים ובתנאים מגוונים. הניסיון מבטיח זרימה אופטימלית בכל מצב, אינטראקציה מעולה עם האורחים שלכם, יכולת לאלתר במידת הצורך וקטעים רבים שאתם יכולים לדעת בוודאות שעובדים מצוין אחרי שכבר נוסו על אנשים רבים.
כמו כן כשמחפשים אמן חושים מומלץ לבחון את היכולת שלו להתאים את המופע לכל סוג של קהל. כדאי לזכור שיכולים להיות הבדלים בין ילדים לבין מבוגרים, בין אורחים שישמחו להתנדב ולקחת חלק בקטעים השונים לבין כאלה שאולי מתאפיינים במופנמות ונדרש קסם רב כדי להמיס אותם, וכו'.
הפרמטר השלישי הוא מידת הגיוון בהופעה: כך למשל ישנם אירועים שעבורם כדאי לשבץ את קטעי הטלפתיה, הסוגסטיה והדמיון בשלב קבלת הפנים, במקרים אחרים האופציה הכי טובה היא מופע רגיל על במה וישנם גם אירועים שבהם תרצו מגע אישי מקסימלי בין האמן לבין האורחים כשהם יושבים סביב השולחנות והאמן עובר ביניהם ומדהים אותם בקסמים שונים.

מהם הפרמטרים שמשפיעים על עלות ההופעה?

הסינון הראשוני של אמני החושים הוא על סמך הפרמטרים הנ"ל. לאחר מכן ניתן להתייחס גם למרכיב הכלכלי, שגם לו כמובן יש חשיבות בכל אירוע.
הפרמטרים שמשפיעים על מחיר מופע מהסוג הזה הם זמן ההופעה, מספר האורחים, המיקום בארץ, היום בשבוע, טווח הגילאים של האורחים ועוד.

התאמה למסגרת התקציב

אחרי שמוצאים איש מקצוע שעונה על כל הקריטריונים, אפשר להגיע לתכל'ס - המחיר. אומן חושים מנוסה ומיומן ייתן לכם הצעת מחיר מותאמת ספציפית לסוג ההופעה המבוקש, ואפילו מספר הצעות מחיר למספר סוגים שונים של מופעים (מבחינת האורך שלהם, השימוש באפקטים, הקטעים שייכללו במופע וכו'). למעשה מנטליסט מוכשר ידע גם להתאים את עצמו ואת ההופעה למסגרת התקציב שהחלטתם להקדיש לחלק הזה באירוע, וכך להבטיח לכם יחס עלות תועלת מיטבי ולאורחים שלכם חוויה מלהיבה.
רוצים אמן חושים בלתי נשכח? הזמינו את מרום מור ההמנטליסט