צילום: באדיבות התעוררותצילום: באדיבות התעוררות
צילום: באדיבות התעוררות
(צילום: באדיבות התעוררות)
בין הצבעה לעוד הצעה לסדר היום, חברות מועצה ירושלמיות מצאו בשבוע שעבר זמן לעלות על הפרקט ולשחק קצת כדורסל. הסיבה: לציין את יום האישה הבינלאומי, החל היום (א').
על מגרש כדורסל מיוחד שהוקם במתחם התחנה עלו שחקניות הכדורסל של אס"א ירושלים למשחק מיוחד נגד מספר חברות מועצה, במסגרת טורניר לרגל יום האישה. באירוע השתתפה גם קבוצת מקהילת ספורט הנשים 'זזה'.
במשחק עצמו ניצחו שחקניות אס"א 11:17, אך כמו שזה נראה בסיום – כולן ניצחו. "אין כמו משחק כדורסל נשים כדי לפתוח את אירועי יום האישה הבינלאומי בירושלים", אמרה חברת המועצה ימית יואלי אלה ('התעוררות'). "הוכחנו שספורט הנשים קיים וחזק מאין כמוהו".
צילום: באדיבות התעוררותצילום: באדיבות התעוררות
צילום: באדיבות התעוררות
(צילום: באדיבות התעוררות)
אוהד גל, מאמן אס"א, הוסיף: "יש המון ספורט נשים בעיר, הוא פשוט צריך חשיפה. אפשר ליהנות ממשחק כדורסל או כדורגל, גם אם אין לו את הכותרת של 'משחק ליגת העל'. ואם יש כל כך הרבה קבוצות בליגות הנשים ועמותות לקידום ספורט הנשים בעיר - אז יש קהל.
"כיף לראות את ההיענות וההירתמות של חברות מועצת העיר לנושא, ששיחקו כמו אלופות וכמובן של העמותות שמקדמות את הנושאים הללו. אני מקווה שיהיו עוד אירועים כמו זה - ועד אז, הציבור מוזמן לבוא וליהנות מהמשחק שלנו מול רמה"ש, ביום שבת 21 במרץבשעה 21:00 במתחם קוסל. משחק חשוב במאבקינו להיכנס לפלייאוף העליון".