אוהדי בית״ר ירושלים. צילום: אוהד צויגנברגאוהדי בית״ר ירושלים. צילום: אוהד צויגנברג
אוהדי בית״ר ירושלים. צילום: אוהד צויגנברג
(אוהדי בית״ר ירושלים. צילום: אוהד צויגנברג)
פותחים את עונת ליגת העל: על רקע פציעתו של מיכאל אוחנה, בית״ר ירושלים תפתח הערב (ראשון, 20:15) את העונה במשחק שיערך באצטדיון טדי, מול הפועל באר שבע. משטרת ירושלים השלימה את את העירכותה למשחק והיא מפרסמת הנחיות לציבור ולקהל האוהדים. ״המשטרה תציב שוטרים גלויים וסמויים לשמירת הסדר והאבטחה, תפעל בנחישות ותגלה אפס סובלנות נגד אוהדים אשר ינסו להפר את הסדר הציבורי וינקטו באלימות מכל סוג״, נמסר.
שוטרי משטרת ישראל יפרסו החל משעות אחר הצהריים באצטדיון ומחוצה לו לשמירה על הסדר והביטחון, הסדרת והכוונת התנועה.קהל האוהדים מתבקש להקדים הגעתו למשחק על מנת להימנע מיצירת תורים ועיכוב בכניסות לאצטדיון עקב המעבר במערכת הכרטוס.
לרשות קהל האוהדים יופעל מערך היסעים החל מהשעה 17:30 מהחניונים הבאים:
אוהדי בית"ר ירושלים: חניוני הר הרצל כולל חניון הרכבת הקלה, חניון בייט, חניון הדסה עין כרם, חניון תחנת הדלק (אורה), בית הלוחם. חניון גט"י מלחה - מחניון זה לא יופעל מערך היסעים.
אוהדי הפועל ב"ש: חניון עין יעל וחניון גן החיות התנכ"י תחתון.
מערך ההיסעים יפעל להחזרת קהל האוהדים לחניונים עם סיום המשחק
עוד נמסר מהמשטרה כי היא קוראת לאוהדים והצופים להגיע למשחק על גבי תחבורה ציבורית או מערך ההיסעים שיופעל מהחניונים ברחבי העיר:
• לא תתאפשר חניית כלי רכב פרטיים לאורך צירי התנועה. • כלי רכב שיחנו שלא כחוק , יחסמו צירי תנועה ויסכנו הולכי רגל ומשתמשי הדרך – יגררו. • נבקש מקהל האוהדים להגיע כשלוש שעות לפני תחילת המשחק על מנת למנוע עומסי תנועה בצירים המובילים לאצטדיון ועומסים בשערי הכניסה. • יתבצע בידוק קפדני לכלל האוהדים. • לא תתאפשר הכנסת כלי נשק לאצטדיון למעט כוחות ביטחון בתפקיד או בעלי היתר ואמצעי זיהוי מקובלים. • לא תתאפשר כניסה של אוהדים שיגיעו למקום כשהם תחת השפעת אלכוהול. • לא נאפשר כל גילוי אלימות בתחומי האצטדיון ומחוצה לו, קריאות גזעניות או פגיעה ברכוש. המשטרה תנקוט אפס סובלנות כלפי המעורבים באירועים אלו. • משטרת ישראל תפעל לפני ובמהלכו של המשחק במטרה למנוע ביצוען של עבירות 'ספסרות' הפוגעות באופן ישיר הן בכיסם של המארגנים והן בכיסם של האזרחים שומרי החוק. • אנו קוראים לקהל האוהדים המגיע למגרש, לנהוג בסבלנות, להישמע להוראות השוטרים, וליהנות מחוויית ספורט חגיגית ותרבותית.
עוד מציינת המשטרה כי ״חל איסור מוחלט על הפעלת רחפנים במהלך המשחק. מוקד המידע 110 של משטרת ישראל עומד לרשות הציבור למענה לפניות.״