מאור בוזגלו. צילום: אורן אהרונימאור בוזגלו. צילום: אורן אהרוני
מאור בוזגלו. צילום: אורן אהרוני
(מאור בוזגלו. צילום: אורן אהרוני)
האם בית"ר ירושלים יכולה לשכוח מהפלייאוף העליון? הצהובים-שחורים רשמו אמש (ב') הפסד כואב 3:1 להפועל באר שבע ונמצאים כעת במרחק 6 נקודות מהמקום השישי.
בבוקר שאחרי ההפסד עיקר התלונות של אנשי בית"ר היו לצוות השיפוט. הסיבה: פנדל שלא נשרק לטובת הקבוצה ומנגד כדור עונשין מ-11 מטרים גבולי מאוד שנשרק לטובת באר שבע. הזעם בבית"ר היה כל כך גדול, שבסיום המשחק הורחק מאור בוזגלו, אחרי שזרק כמה מילים לעבר השופט אלון יפת.
הבוקר פרסם בוזגלו סוג של הבהרה בעמוד הפייסבוק שלו. "בדופק גבוה, במאה אחוז מאמץ ונתינה לעיתים יוצאות מהפה מילים שהכוונה שלהן מביעות תסכול, אכזבה ואפילו עצב", כתב. "מצד אחד אני בנאדם, בבית יש משפחה דרוכה מאחורי, תומכת ואוהבת וכשאני נפגע יש מעגל שלם של פגיעה.
"אבל יש גם צד שני - אם פגעתי אני בהחלט מתנצל על הדרך והאופן, ראשית בפני השופט ובפני חברי ואוהדי הקבוצה. מגיעים אלפים לכל מגרש, מוותרים על לימודים, עבודה, משאירים משפחות בבית ואז מגיעות החלטות שאינן קשורות ליכולת על המגרש וחורצות גורל של עונה שלמה".
המשחק אתמול. פלומן ובוזגלו מאוכזבים. צילום: אורן אהרוניהמשחק אתמול. פלומן ובוזגלו מאוכזבים. צילום: אורן אהרוני
המשחק אתמול. פלומן ובוזגלו מאוכזבים. צילום: אורן אהרוני
(המשחק אתמול. פלומן ובוזגלו מאוכזבים. צילום: אורן אהרוני)
בוזגלו חתם את דבריו במילים: "מתסכל, מאכזב ועצוב". לסיום הוא הוסיף את ההשטאג #מחכה ל- VAR, עם רמיזה ענקית לכך שאם במשחק היו משתמשים במצלמות הטלוויזיה כנראה שהתוצאה היתה שונה.