תושבי שכונת גילה עומדים בפני שוקת שבורה: בעקבות פגיעה בתשתית המים של שכונת גילה, רבים מתושביה נותקו מאספקת המים מאתמול (ב') בשעה 19:00 בערב ועד הבוקר (ג') בשעה 10.
1 צפייה בגלריה
ללא מים
ללא מים
יותר מ-12 שעות ללא מים
(צילום המחשה: shutterstock)
פעם נוספת שהעבודות המבוצעות בשכונה פגעו באיכות חייהם, והפעם באמצע עומס החום. מאתמול בשעה שבע בערב ועד הבוקר בשעה 10, הופסקה אספקת המים בשכונה בשל פגיעה בצינורות המים של הגיחון. התושבים, שלצערם כבר מורגלים באירוע, מתלוננים שבכל השכונה היו רק שני עוקבי מים (מיכלי מים גדולים המיועדים לשתיה בלבד – א"פ), כאשר אחד מהם מרוקן ממים לחלוטין.
תושב השכונה איציק אילוז סיפר: "אתמול בערב חזרתי הביתה בתשע וחצי בערב אחרי משחק כדורגל, ופשוט לא היו מים להתקלח אז נסעתי אל ההורים שלי כדי להתקלח אצלם. אבל חוץ ממני, אף אחד לא התקלח בבית, לא הילדות ולא אשתי. רק בשעה עשר וחצי אתמול בלילה הביאו מיכלית מים למילוי בקבוקים שמיועדים לשתיה בלבד. היום בבוקר ירדנו כל השכנים כדי למלא את בקבוקים. זה גועל נפש אחד גדול".
מחברת הגיחון נמסר: "אתמול בשעות הערב פגע קבלן בתשתיות המים של תאגיד הגיחון. צוותי הגיחון יצאו מיד אל השטח ומאתמול בערב לאורך כל שעות הלילה בצעו הצוותים עבודות לתיקון קו המים שנפגע. במהלך שעות הערב אמש, התקין הגיחון עוקבי מים עבור התושבים שאספקת המים שלהם נפגעה וחולקו בקבוקי מים לכולם. בדקות הקרובות יבצע הגיחון פתיחת מים הדרגתית מתוך כוונה להחזיר את אספקת המים למסלולה".
לעדכונים נוספים – חדשות ירושלים