האבטחה בירושלים מתהדקת: עיריית ירושלים סיימה השבוע להתקין 17 מצלמות מתקדמות מסוגים שונים בשכונת ימין משה. זאת בנוסף להתקנה של מערכות טכנולוגיות מתקדמות, מערכות כריזה ומרכיבי ביטחון נוספים שהותקנו ברחבי השכונה. בעירייה מסבירים כי מדובר בצעד נוסף בפרויקט עירוני חוצה שכונות, שמטרתו להגביר את תחושת הביטחון של תושבי העיר וכמובן לסכל ולמנוע אירועים חריגים שונים.
מצלמות האבטחה שהוצבו בימין משהמצלמות האבטחה שהוצבו בימין משה
מצלמות האבטחה שהוצבו בימין משה
(צילום: עיריית ירושלים)
בין מרכיבי הביטחון התקינה העירייה מצלמות מתקדמות אשר מעבירות את המתרחש בשכונה בשידור ישיר למוקד הביטחון העירוני וכן מערכת כריזה מתקדמת שמאפשרת למוקד להתערב באופן מיידי, תוך כדי התרחשות העבירה, ולסכלה בזמן אמת. בתוך כך, בוצעו גם פעולות גיזום והגברת התאורה.
מצלמות האבטחה שהוצבו בימין משהמצלמות האבטחה שהוצבו בימין משה
מצלמות האבטחה שהוצבו בימין משה
(צילום: עיריית ירושלים)
מדובר בפרויקט רחב היקף, שבוצע כבר במספר שכונות ברחבי העיר, ביניהן הגבעה הצרפתית, ארמון הנציב, רמות ועוד. הפרויקט צפוי להמשיך גם בשנת 2021, ולהתרחב לשכונות נוספות ברחבי העיר. יצוין כי עיריית ירושלים, בהובלת אגף חירום וביטחון, השקיעה בשנת 2020 - 4.5 מיליון שקלים בהגברת אמצעי הביטחון ברחבי העיר, ובסך הכל הותקנו 1,700 מצלמות.
ראש עיריית ירושלים, משה ליאון: "מדובר בצעד משמעותי נוסף, כחלק מתפיסת הביטחון הכוללת של העיר ירושלים. נמשיך לפעול על מנת להגביר את תחושת הביטחון של תושבי עיר וכן על מנת למנוע אירועים חריגים מכל סוג".
טחנת הרוח בימין משהטחנת הרוח בימין משה
טחנת הרוח בימין משה
(צילום: יואב דודקביץ')
לעדכונים נוספים – חדשות ירושלים