עגלת התינוק ההפוכה. צילום: פרטיעגלת התינוק ההפוכה. צילום: פרטי
עגלת התינוק ההפוכה. צילום: פרטי
(עגלת התינוק ההפוכה. צילום: פרטי)
הביקור האלים של הטכנאי: שיר לוין מהר חומה שהתה בביתה בתחילת השבוע כאשר נשמעו דפיקות חזקות בדלת. "בצהרי יום ראשון בעלי הגיע הביתה ויצא מיד לסופר לקנות כמה דברים. מספר שניות אחרי שהוא הלך החלו הדפיקות, משחזרת לוין. "הייתי בטוחה שבעלי חזר לקחת את הארנק ששכח ופתחתי את הדלת". אלא שבפתח הדלת לא עמד בעלה אלא בחור שטען בפניה כי הוא טכנאי גז והגיע לבדוק את המערכת בדירתם. שיר ענתה לו שכאשר בעלה יגיע חזרה בעוד מספר דקות הם יכניסו אותו פנימה.
"באתי לסגור את הדלת והוא החזיק אותה עם הרגל ודחף אותה", היא טוענת. שיר אמרה לו, לדבריה, כי לא קיבלה אף הודעה מחברת הגז וביקשה שייתן לה לסגור את הדלת. "אבל אז הוא איים ואמר כי אם לא אכניס אותו הוא ינתק לנו את הגז", היא גורסת. "דחפתי אותו וסגרתי את הדלת".
התקפת עצבים בלובי
טכנאי הגז, כך טוענים בני המשפחה, לא אהב את העובדה שהושאר מחוץ לדלת והחל לזרוק חפצים שהיו בלובי הבניין והיו שייכים לבני המשפחה, שולחנות, עציצים ועגלת תינוק.
משפחת לוין עברה לפני כחודשיים טראומה כאשר בתם ליון בת השלוש נפטרה בשנתה. "השולחנות שהוא שבר היו מונחים בלובי עוד מימי השבעה של ליון", אומרת שיר בכאב.
השולחן ההפוך. צילום: פרטיהשולחן ההפוך. צילום: פרטי
השולחן ההפוך. צילום: פרטי
(השולחן ההפוך. צילום: פרטי)
"שמעתי את הרעשים וניסיתי להתקשר לבעלי אך הוא לא ענה, התקשרתי מיד לאחי והזעקתי אותו". האח התייצב במקום וראה מחוץ לדירה את הטכנאי. לדבריו, הוא שאל אותו מה מעשיו והטכנאי בתגובה אמר לו כי שיר לא מכניסה אותו לביתה. שיר פחדה כי הוא ינתק אותה מהגז ועל כן הכניסה בסופו של דבר את הטכנאי לביתה כאשר אחיה נמצא איתה. "הוא החליף צינור של גז וכדי להגיע לצינורות נוספים הוא העיף דברים בדירה שהפריעו לו".
אחרי שסיים דרש הטכנאי משיר לחתום על מסמך. "אח שלי התחיל לקרוא את המסמך ושאל אותו על משהו מסוים והוא ענה לו 'זה לא אמור לעניין אותך ואתה לא תבין גם ככה'. בסופו של דבר אח שלי חתם והטכנאי הלך".
בהמשך השבוע, שיר העלתה פוסט לפייסבוק בו סיפרה על המקרה שאירע לה. "פנו אלי עוד שתי נשים שאמרו לי שגם להם קרה דבר כזה", היא מספרת ומוסיפה: "חשוב לי שאנשים ידעו שאסור לפתוח את הדלת לכל אחד, גם אם מדובר בחברה מוכרת".
מחברת אמישראגז נמסר: "הטכנאי המדובר הושעה מתפקידו עד תום הבירור הסופי, ובמידה ויתברר כי המקרה אכן נכון, הוא יורחק מתפקידו לאלתר. אמישראגז מגנה ורואה בחומרה כל מקרה של אלימות".