החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק)החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק)
החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק)
(החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק))
בדרך לכתב אישום: פרקליטות מחוז ירושלים צפויה להגיש בימים הקרובים כתב אישום נגד אלירן מלול (34), בחשד שרצח באכזריות את אשתו מיכל סלה ז"ל, בחודש שעבר. המשטרה הגישה נגד מלול הצהרת תובע, בה מפורטים סעיפי העבירה: רצח בן זוג לאחר התעללות, רצח באכזריות מיוחדת, גרימת מוות באדישו ושיבוש הליכי משפט. מעצרו הוארך ב-5 ימים נוספים.
מלול, צפוי להיות מואשם ברצח תוך ימים ספורים. המשטרה ציינה כי מלול חשוד ברצח באכזריות מיוחדת של מיכל סלה ז"ל, לאחר התעללות נפשית ופיזית בה, לפני ואחרי הרצח. הוא חשוד גם בשיבוש מהלכי משפט. מלול חשוד גם בעבירות קשות כלפי בנות זוג קודמות, הכוללות תקיפת בת זוג, התפרצות למגורים לבצע עבירה, כליאת שווא, מעשי סדום וכן מעשים מגונים.
עו"ד עידן גמליאלי המייצג את מלול אמר כי: "לראשונה היום נתקלתי בחשדות. הצהרת התובע לא ניתנה בגין העבירות המתוארות בפרטי העבירה. לראשונה נתקלתי בהן. לפני החקירה של אלירן המשטרה לא עדכנה אותנו שיש חשדות נוספים כפי שהיא מחויבת. ובכל מקרה הצהרת התובע לא ניתנה בגינן".
אלירן מלול מגיע לבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג)אלירן מלול מגיע לבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג)
אלירן מלול מגיע לבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג)
(אלירן מלול מגיע לבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג))
משפחתה של סלה מסרה הבוקר: "עם סיום החקירה הקשה מנשוא, אנו סמוכים ובטוחים כי יוגש כתב אישום החמור ביותר, שלא יאפשר לעולם לרוצח הנתעב לראות אור יום".
סלה ז״ל, נמצאה ללא רוח חיים ב-3 באוקטובר, בביתם בשכונת מוצא. על פי החשד, מלול דקר אותה עשרות פעמים ולאחר מכן פצע את עצמו, הביא את התינוקת שלהם, בת שמונה חודשים בלבד, לשכנים - כשהוא שותת דם בעוד הוא טוען כי ניסה להתאבד יחד עם אשתו.