מרדכי מוגזמוף בהארכת מעצרו הראשונה. צילום: עמית שאבימרדכי מוגזמוף בהארכת מעצרו הראשונה. צילום: עמית שאבי
מרדכי מוגזמוף בהארכת מעצרו הראשונה. צילום: עמית שאבי
(מרדכי מוגזמוף בהארכת מעצרו הראשונה. צילום: עמית שאבי)
בית משפט השלום האריך היום (ד') את מעצרו של החשוד, מרדכי מוגזמוף ברצח אחיו, דוד מס ז"ל לפני כשבוע, עד ה-5.6. לפי עדויות האחים בחקירה החשוד ברצח אמר: "סיימתי את המלאכה, אתם יכולים להזמין אמבולנס". על פי החשד, הוא ביצע את המעשה כשאח ואחות נוספים היו נוכחים במקום.
על פי המשטרה מוגזמוף דקר את אחיו 11 דקירות בגב ועוד 13 בעורף ובגב. על פי נציג המשטרה מוגזמוף עבר בדיקה פסיכיאטרית "והתשובה תקינה, פסיכיאטר מבית המעצר".
לפי עדויות האחים בחקירה החשוד ברצח אמר: "סיימתי את המלאכה, אתם יכולים להזמין אמבולנס".
"המשיב בחקירות קשר את עצמו לאירוע, קשר את עצמו לרצח. מוסר פרטים רבים אך בחקירותיו האחרונות משום מה החל לאבד את הזיכרון ואינו זוכר כמה שדקירות דקר, או איפה. בניסיון לעשות איתו שחזור, המשיב סירב למרות בקשות חוזרות ונשנות ללא הועיל".
דוד מס ז"ל. צילום: מהפייסבוקדוד מס ז"ל. צילום: מהפייסבוק
דוד מס ז"ל. צילום: מהפייסבוק
(דוד מס ז"ל. צילום: מהפייסבוק)
על פי החשד, מוגזמוף דקר את מס 24 פעמים בסכין קצבים, בחיפוש בחצר הבית נמצאה סכין נוספת. סכום הסכסוך: 3.5 מיליון שקל אותו דרש מרדכי מוגזמוף מאחיו.
"אני מצטער. כואב לי מה שקרה", כך אמר מרדכי מוגזמוף לפני הארכת מעצרו הראשונה. "אני אוהב את כולם. אני אוהב אותו, אני אוהב את כל האחים", הוסיף. "אני לא יודע מה קרה ולמה קרה".
על פי המשטרה, האחים יחד עם המנוח הגיעו לדירה של אמם בה מתגורר המשיב על מנת שהם יארזו חלק מהדברים של אמם, במטרה לפנות את הדירה. במקום התפתח ויכוח בין הקורבן למשיב, האחים שהיו במקום ניסו להרגיעו. לפתע שמעו צעקות, ראו את אחיהם מוטל על הרצפה ושהוא צועק שהוא מלא בדם. שני האחים ניסו להשתלט.