אירוע אלים התרחש ביום שישי האחרון כאשר אלמוני ניסה לדקור 2 סוחרים בשוק מחנה יהודה, ילדיו של יו״ר השוק לעבר נינו פרץ.
לדבריו של פרץ בשעות אחר הצהריים הגיע אלמוני לחנות הפיצוחים ׳מורנו׳ וניסה באיומי סכין לשדוד כסף מהקופה, ילדיו שהיו באותה עת באזור והבחינו במתרחש זינקו על החשוד והרחיקו אותו מהמקום.
אלא שאז, כעבור מספר דקות חזר החשוד, ופנה לילדיו של פרץ ואיים עליהם כי "יסגור איתם חשבון", בסרטון מצלמת אבטחה שהגיע לידי מיינט נראה כי החשוד מתקרב לעבר 2 הסוחרים, שולף הגבר סכין ממכנסיו ומנסה לדקור אותם. בזכותם תגובתם המהירה, הוא נוטרל וכעבור מספר דקות הגיע למקום כוח משטרתי שעצר אותו.
פרץ, בעל חנות בשוק מחנה יהודה מציין כי בחודשים האחרונים הסוחרים מבחנים בעלייה של אירועים פלילים בתחומי השוק " אנחנו מבחינים בנוכחות משטרתית נמוכה בימי שישי, יש הרגשה שהאירועים הפלילים בשוק רק מתגברים, שמענו שאותו חשוד שוחרר, אנחנו חוששים שהוא יחזור לנקום, עד מתי נהיה חשופים ללא שיטור מסיבי"
ממשטרת ישראל נמסר: "במקרה שצויין בפנייתכם,שוטרים שהיו בפעילות באזור שמעו את הצעקות, הגיעו למקום תוך זמן קצר, עצרו את החשוד באיומים ותפסו סכין. החשוד נלקח לחקירה במשטרה, מעצרו הוארך בבימ״ש ואנו נפעל למצות עמו את הדין.
"חשוב להדגיש, כחלק מהנגשת שירותי המשטרה והנוכחות המשטרתית באזור שוק מחנה יהודה הציבה משטרת ישראל במתחם ובסמוך לו מגוון יחידות, בהם שוטרי הסיור הרגלי, יחידת השיטור העירוני, שוטרי מג"ב ויחידות נוספות. כל זאת על מנת להעניק למבקרים ולסוחרים במקום שירותי משטרה מיטביים,תחושת ביטחון ולמנוע פשיעה על כל גווניה".