החשוד נתנאל סנדרוסי (צילום: דוברות המשטרה)החשוד נתנאל סנדרוסי (צילום: דוברות המשטרה)
החשוד נתנאל סנדרוסי (צילום: דוברות המשטרה)
(החשוד נתנאל סנדרוסי (צילום: דוברות המשטרה))
בית המשפט לתעבורה בירושלים האריך את מעצרו של נתנאל סנדרוסי (23) החשוד שדרס בן 11 בשדרות גולדה מאיר ביום ראשון וברח תוך שהוא מפקיר את הילד בזירה עד ל-6 במאי.
השופטת אמרה כי קיים חשד סביר בעבירות המיוחסות לחשוד וכי חומרת העבירות מקיימות חשד לשיבוש.
בחקירתו טען כי אכן נהג ברכב שהיה מעורב בתאונה, אותו השכיר לפי שעה מעליו והחזירו אותו כשעתיים לפני התאונה, כך פורסם ב"כאן". "לא ידעתי שמחפשים אחרי מאחר ואני לא חשוף לכלי התקשורת החילונים". המשטרה ביקשה הארכת מעצר של 12 ימים.
נציג המשטרה אמר בדיון הארכת מעצרו של סנדרוסי: "הנהג עזב את המקום ללא הגשת עזרה. אנחנו מייחסים לנהג - הפקרה אחרו פגיעה, שיבוש הליכי משפט, הכשלת חקירה, קשירת קשר לעבור עבירה, התנהגות הגורמת נזק, נהיגה בחוסר זהירות, בקלות ראש, ונהיגה ברמזור אדום". עוד הגישו במשטרה עבר פלילי ותעבורתי של סנדרוסי.
החשוד טוען כי בזמן שהמשטרה מייחסת לו מעורבות בתאונת, באותו הזמן בדיוק הוא בכלל המתין בפארק ציבורי בשכונה, עישן נרגילה והמתין לחברו.
הצומת שבה נדרס בן ה-11. צילום: לירן תמריהצומת שבה נדרס בן ה-11. צילום: לירן תמרי
הצומת שבה נדרס בן ה-11. צילום: לירן תמרי
(הצומת שבה נדרס בן ה-11. צילום: לירן תמרי)
בשבוע שעבר, ילד בן 11 נפגע קשה בתאונת פגע וברח. לאחר התאונה מסרו במשטרה כי באזור גבעת זאב אותר הרכב שעל פי החשד היה מעורב בה. מצבו של הילד עדיין אנוש והוא מאושפז בטיפול נמרץ ילדים בשערי צדק. זהותו של סנדרוסי היתה ידועה למשטרה לאחר הימצאות הרכב בגבעת זאת באותו הלילה.