רוכב האופנוע וחסיד ברסלב, שמואל אייזיק מגן (18) נפצע אנוש הלילה (ה') בתאונה במנהרת צה"ל. הרופאים נאלצו לקבוע את מותו בבית החולים שערי צדק.
החסיד היה בדרכו לקבר רחל יחד עם חברו שנפצע באורח קל, לשם נסע מידי לילה ולמד ב'מרכז חינוך עתידך' מזה שלוש שנים. על פי עדי ראייה בור שהיה בכביש גרם לו להחליק ולהיכנס בקיר של המנהרה.
חבריו שהגיעו לבית החולים התקשו לעכל את הבשורה. סיפרו בדמעות כי "היה לו לב זהב ואהב לעזור לכולם" .
הבורות במנהרת צה"ל. צילום: ישראל דב לוי הבורות במנהרת צה"ל. צילום: ישראל דב לוי
הבורות במנהרת צה"ל. צילום: ישראל דב לוי
(הבורות במנהרת צה"ל. צילום: ישראל דב לוי )
ממרכז חינוך עתידך ירושלים נמסר: "אנו אבלים על פטירת תלמידנו היקר שמואל אייזיק מגן ז״ל. שמואל היה תלמיד מן החבורה במשפחת עתידך אהוב על רבותיו וחבריו אשר היה בשיא פריחתו ונלקח מאיתנו באופן טרגי".
שמואל אייזיק מגן . צילום: ברסלב ניוזשמואל אייזיק מגן . צילום: ברסלב ניוז
שמואל אייזיק מגן . צילום: ברסלב ניוז
(שמואל אייזיק מגן . צילום: ברסלב ניוז)
יחיאל שטרן נהג האמבולנס של איחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים ביצענו החייאה על צעיר שרכב על האופנוע ונפצע באורח אנוש. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים תוך כדי המשך פעולות החייאה כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית ".
משה חמד מתנדב זק״א, אמר: "מדובר בזירה קשה, שני צעירים שרכבו על האופנוע התנגשו בגדר הבטיחות. כאשר הגעתי לזירה רוכב האופנוע היה במצב אנוש".
בוחני תאונות הדרכים של המשטרה פתחו בחקירה לבירור נסיבות התאונה.
על פי נתוני 'אור ירוק', בשנת 2018 נפגעו בירושלים 1,458 בני אדם בתאונות דרכים. מתוכם 11 בני אדם נהרגו ו- 125 נפצעו באורח קשה. מספר ההרוגים זהה למספרם בשנת 2017 בעיר.
הלוויתו יצאה בשעה 16:00 מבית שמגר להר הזיתים. יהי זכרו ברוך