יהודה ותמי כדורי ז"ל. צילום: מרדכי אסרףיהודה ותמי כדורי ז"ל. צילום: מרדכי אסרף
יהודה ותמי כדורי ז"ל. צילום: מרדכי אסרף
(יהודה ותמי כדורי ז"ל. צילום: מרדכי אסרף)
חקירת רצח הזוג כדורי מארמון הנציב: למיינט ירושלים נודע כי חלה התפתחות משמעותית בחקירת הרצח של יהודה ותמי ז"ל- מספר חשודים נחקרו היום במשטרה ואחד מהם נעצר. בשל צו איסור פרסום לא ניתן למסור פרטים נוספים. הערכה המתגברת היא שלא מדובר ברצח על רקע לאומני. כמו כן, המשטרה חושדת כי בני הזוג הכירו את הרוצח.
בתחילת החודש הותר לפרסום כי נעצר חשוד ושוחרר ברצח בני הזוג כדורי מארמון הנציב. החשוד נעצר בתאריך 14.1 ושוחרר לביתו על ידי בית המשפט השלום שאפשר עיכוב ביצוע.
זירת האירוע בארמון הנציב. צילום: לירן תמריזירת האירוע בארמון הנציב. צילום: לירן תמרי
זירת האירוע בארמון הנציב. צילום: לירן תמרי
(זירת האירוע בארמון הנציב. צילום: לירן תמרי)
בתאריך ה-13.1 אותרו בני הזוג כדורי על ידי צוות כיבוי אש בביתם ללא רוח חיים לאחר שקרוביהם לא הצליחו להשיג אותם בטלפון מספר ימים. הלוחמים השתלשלו לתוך הדירה דרך המרפסת, ושם גילו את בני הזוג ללא רוח חיים ועם סימני אלימות. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה של האירוע.
ס"ל דני ראדה מפקד צוותי כיבוי והצלה שנכנס ראשון לדירה: "הגענו תוך זמן קצר למקום, ודרך מרפסת השכנים השתלשלנו אל תוך הבית. לעינינו התגלה מחזה קשה של בני זוג עם סימני אלימות קשים, פתחנו מיד את הדירה לכוחות הרפואה והמשטרה, אך לצערנו תוך זמן קצר אנשי הרפואה קבעו את מותם של הדיירים".
אחרי רצח הוריהם, בני משפחת כדורי קיימו מסיבת עיתונאים ויצאו נגד המשטרה והשב״כ: "אנחנו מעריכים את המשטרה, אבל מצד שני אנחנו לא יכולים להתעלם מהאטימות שבה היא נוהגת. היא נרדמה בשמירה ומחפשת במקומות הכי קלים".
בניהם של הזוג כדורי, במסיבת העיתונאים | צילום: לירן תמריבניהם של הזוג כדורי, במסיבת העיתונאים | צילום: לירן תמרי
בניהם של הזוג כדורי, במסיבת העיתונאים | צילום: לירן תמרי
(בניהם של הזוג כדורי, במסיבת העיתונאים | צילום: לירן תמרי)