תמי ויהודה ז"ל. צילום: אלון לויתמי ויהודה ז"ל. צילום: אלון לוי
תמי ויהודה ז"ל. צילום: אלון לוי
(תמי ויהודה ז"ל. צילום: אלון לוי)
נתן, בנם של יהודה ותמי כדורי ז"ל שנמצאו ללא רוח חיים בדירתם בארמון הנציב מדבר לראשונה: "כל ההשערות והחקירות והשוטרים לא יחזירו לנו את אבא ואמא. גם לא גדודי העיתונאים שמתפקדים על הדלת. הכאב הפרטי הוא שלנו. של משפחת כדורי. הוא לא עוד אייטם בחדשות".
על אביו סיפר: "אבא שלי יהודה זכר צדיק לברכה היה איש צדיק. מלא צדקות וחסד. גם באמצע הלילה אם היינו צריכים משהו זה טלפון לאבא, שמתייצב ופותר הכל. שקונה את האתרוג הכי מהודר שהילדים שלו והמצוות הם מרכז חייו. אנחנו לא רוצים לדבר על המקרה אלא על האיש הישר על אבא שלנו. אבא שלא עניינו אותו מילים כמו צו איסור פרסום או כותרות או רכילות. עניינו אותו ילדיו ונכדיו ושיעורי תורה".
מתן אתמול בלווית הוריו. צילום: אלון לוימתן אתמול בלווית הוריו. צילום: אלון לוי
מתן אתמול בלווית הוריו. צילום: אלון לוי
(מתן אתמול בלווית הוריו. צילום: אלון לוי)
למיינט ירושלים נודע כי חלה אתמול (ב') התפתחות משמעותית בחקירתם מותם של הזוג כדורי ז"ל מארמון הנציב. בשל צו איסור פרסום שהוטל על החקירה לא ניתן לפרסם פרטים נוספים.
מאז שנמצאו הגופות על ידי גורמי ההצלה, צוותים רבים החלו בסריקות וחיפושים אחר חשודים. בהערכת מצב ביום ראשון אישר מפקד תחנת עוז סגן ניצב שימי מרציאנו: "מדובר באירוע של רצח. כל הכיוונים נבדקים, איננו יכולים לומר כרגע כלום". לזירה הגיע גם מנהל המכון לרפואה משפטית, ד״ר חן קוגל, מפקד מחוז ירושלים ניצב יורם הלוי וכן ראש העירייה משה ליאון.
יהי זכרם ברוך