עופר ברקוביץ' על המשאית במחאה בשנה שעברהעופר ברקוביץ' על המשאית במחאה בשנה שעברה
עופר ברקוביץ' על המשאית במחאה בשנה שעברה
(עופר ברקוביץ' על המשאית במחאה בשנה שעברה)
עופר ברקוביץ', יו"ר האופוזיציה והמועמד לראשות העיר, ביקר בחריפות היום (יום א') בעמוד הפייסבוק שלו את המאבק של עובדי העירייה יחד עם ראש העירייה על תקציב ירושלים, בעוד שבשנה שעברה נראה ברקוביץ' כשהוא עומד על משאית זבל לצד יו"ר ההסתדרות.
כזכור, בשנה שעברה לקח עופר ברקוביץ' חלק אקטיבי במאבק התקציבי מול האוצר. בסרטון המצורף נראה המועמד ברקוביץ' כשהוא עומד על משאית זבל עירונית לצדו של דני בונפיל, יו"ר הסתדרות מחוז ירושלים.
הפוסט של עופר ברקוביץ'הפוסט של עופר ברקוביץ'
הפוסט של עופר ברקוביץ'
(הפוסט של עופר ברקוביץ')
השנה כשהוא באופוזיציה, ברקוביץ' מבקר את ברקת בחריפות: "לא יעלה על הדעת שראש העירייה ינצל את כוחו ויורה על שפיכת זבל במרחב הציבורי. היום ברור יותר מתמיד שניר הוא נטל על העיר ותושביה, ניר הוא הבעיה של העיר ולא הפתרון".
עופר ברקוביץ': "הגדלת התקצוב הממשלתי לירושלים הוא קריטי אמרתי זאת לפני שנה ואני אומר זאת גם השנה. עם זאת, כפי שגם התבטאתי לפני שנה, צורת ניהול המאבק אינה נכונה לטעמי, ובוודאי זריקת הזבל ברחובות.
הקמפיין של ניר בליכוד, מזיק לתושבי ירושלים במאבק הזה, התייחסתי גם לכך באופן פומבי לפני כשנה. בהיותי חלק מהקואליציה חלק מהביקורת נאמרה בדלתיים סגורות, בתקווה להשפיע מבפנים. לצערי ברקת היה ונשאר אטום, אותה הביקורת שביטאתי בדיונים בקואליציה אז מושמעת היום ביתר שאת".