בישיבת מועצת העירייה האחרונה, התקיימה הצבעה על הדחתו של חבר המועצה אריה קינג מתפקיד ממלא מקום יושב ראש ועדת הכספים. 5 חברי מועצה תמכו, 3 התנגדו ו-3 נמנעו. אולם הפרוטוקול הישיבה שפורסם לאחר מכן היה שונה לגמרי מהעובדות בשטח: ״הופתעתי לגלות שבפרוטוקול נכתב כי לא פחות מ-11 חברי מועצה הצביעו בעד הדחתי. גם בתמלול הישיבה שנשלח אמש אל כל חברי המועצה ניר ברקת סופר בבירור רק חמישה חברים שתמכו״.
תמלול מתוך ישיבת המועצה. צילום: mynetתמלול מתוך ישיבת המועצה. צילום: mynet
תמלול מתוך ישיבת המועצה. צילום: mynet
(תמלול מתוך ישיבת המועצה. צילום: mynet)
למרות שגם ברוב של חמישה מול שנים ההחלטה להדיח את קינג מתפקידו בוועדת כספים עברה ומספר המצביעים לא משנה, קינג טוען שיד מכוונת שינתה את המספרים. "אני כועס מאוד על ש"ס על צביקה כהן, אברהם בצלאל ושמואל מרציאנו שהצביעו בעד הדחתי. "יש פה יד מכוונת ברקת רוצה להראות שש"ס לא היו היחידים שהצביעו נגדי וההחלטה עברה ברוב קולות כדי להסיר מהם את האחריות ולתמוך בהצעה שלי לסדר יום״.
הפרוטוקול. צילום: mynetהפרוטוקול. צילום: mynet
הפרוטוקול. צילום: mynet
(הפרוטוקול. צילום: mynet)
לטענת קינג זו לא הפעם הראשונה שהפרוטוקול לא תואם למה שהתרחש בישיבות ובוועדות. "רק בועדת כספים האחרונה מישהו שיחק עם הפרוטוקול״, הוא אומר.
מעיריית ירושלים נמסר בתגובה: ״מדובר בטעות אנוש שתוקנה מיידית והפרוטוקול תוקן והופץ מחדש. מזכיר העיר אף עדכן את מר קינג בכך״.