כוונותיו של הדוקר ישי שליסל להגיע היום למצעד הגאווה בירושלים היו ידועות לעשרות בני אדם, באמצעות הודעות ווטסאפ שהופצו כבר בשעות הצהריים. אלא שלמרות המידע הזה, כוחות הביטחון לא הצליחו למנוע את אירוע הדקירה החמור שארע היום, במסגרתו נפצעו שישה צועדים במצעד הגאווה בעיר.
קרוביו של הדוקר: הוא הפך לקנאי בצורה מטורפת כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet
המידע על כוונתו של הדוקר להגיע לירושלים החל לזרום כבר בשעות הצהריים בקבוצות ווטסאפ שונות. בכיכר השבת אף התכנסו אחר הצהריים עשרות מפגינים חרדים, בידיעה ששליסל, ששוחרר מהכלא רק לפני כשלושה שבועות, אמור להגיע למקום. בתוך כך אל הכיכר הגיעו לפחות חמישה כלי תקשורת במטרה לצלם אותו.
בעוד המפגינים וכלי התקשורת ממתינים לשליסל בכיכר השבת, החלו להגיע הדיווחים על הדקירות במצעד ולאחר מספר דקות הגיעו גם תמונותיו של הדוקר. המפגינים החרדים אישרו לצלמי התקשורת שבמקום כי זהו שליסל עצמו. כעת יצטרכו גורמים הביטחון השונים, ובהם המשטרה, לבצע בדיקה מעמיקה כדי להבין כיצד לא הצליחו למנוע את האירוע.
מיד לאחר הדקירה התקבצו עשרות הצועדים בגן הפעמון לעצרת מיוחדת. בהמשך הערב צפויה גם הפגנת מחאה בכיכר ציון. בבר הגאה 'הווידאו' תוכננה להתקיים הלילה מסיבה, אך לאור האירועים יתקיים במקום אירוע אחר במתכונת מיוחדת.