השוטרות הן אלו שרצו אחריי: זו הנימה העולה מעדותו של מפקד מחוז ירושלים לשעבר ניצב בדימוס ניסו שחם היום (יום ג') בבית משפט השלום בתל אביב.
מחדל הקלטות של משטרת ירושלים הרוצח שאוהד את ניצב בדימוס ניסו שחם כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet
בין היתר ציין שחם בנוגע לקשר אחר שעליו לא נחקר, כי "היה מאוהב כמו שוטה״. בנוסף סיפר שחם על קשריו עם "ה." המופיעה בכתב האישום: ״קיימנו יחסי מין בלישכה שלי אחרי שכולם היו עוזבים".
עוד נחקר שחם על דוכן העדים בנוגע לאירוע מסויים בו הגיעה אחת השוטרות בניסיון להקליט אותו. בסיום השיחה עם שחם היא ביקשה, כך הוא העיד ״נשיקה לזכר הימים ההם״. בתגובה אמר שחם בדיון ״ואני כמו דביל נתתי לה. זו הייתה האיוולת שלי".
לגבי אחד הקשרים שהיו לו העיד: ״נפגשנו במסעדה, החזקתי מזלג ואז היא אמרה לי 'הייתי מעדיפה להחזיק לך משהו אחר'".
כמו כן טען מפקד המחוז לשעבר בנוגע ל-ה. כי ״התיאטרון הקאמרי הפסיד אותה״, והוסיף כי אינו מבין את ההגיון שלה.
פרשת ניצב בדימוס שחם החלה לפני כשנתיים, אז הגישה המחלקה לחקירות שוטרים כתב אישום נגד הניצב דאז בגין עבירות מרמה והפרת אמונים, מעשים מגונים והטרדה מינית.
בכתב האישום תואר כיצד במהלך שירותו במשטרת ישראל בתפקידים פיקודיים בכירים יצר שחם קשרים אינטימיים ובעלי אופי מיני עם שוטרות צעירות, על פי רוב בדרגות נמוכות, בתפקידים זוטרים ובפער גילאים משמעותי ממנו. מדובר בשוטרות שהיו כפופות אליו, ולכן הדבר נעשה, על פי כתב האישום, בניגוד לחובות ולכללים החלים עליו כעובד ציבור וקצין משטרה בכיר.
עוד נכתב באישום כי מעשיו של מפקד מחוז ירושלים לשעבר כללו קשרים חריגים עם שוטרות זוטרות, התקשרויות טלפוניות אינטנסיביות, מפגשים מיניים מזדמנים וקשר אינטימי מתמשך, שהתקיים במהלך שגרת עבודתם של הקצין ושל השוטרות הזוטרות.
המעשים המיוחסים לו התבצעו כביכול במשרדו של שחם או ברכב, במתקן משטרתי, בביתו הפרטי ובמקומות שונים בארץ.