סיפור רומנטי שמתנהל בימים אלו בבית משפט השלום בירושלים כולל בתוכו משולש רומנטי, בגידה ממושכת, הלוואות כספים, איום בסחיטה, הגשת תלונה ומעצר בשל שורה של עבירות חמורות בהן בעילה באיומים.
לא תאמינו כמה בוגדים יש לנו משולש רומנטי עם קצוות חדים כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet
לפני כמה ימים עצרה משטרת מחוז ירושלים גבר תושב העיר, בחשד שביצע עבירות חמורות באישה שהכיר. בין היתר הוא נחשד בעבירות של בעילה באיומים, מעשי סדום סחיטה ותקיפה. מעצרו התבצע לאחר תלונה שהגישה אישה שהייתה עמו בקשר רומנטי וטענה כי הוא אנס אותה וניסה לסחוט אותה.
אלא שברגע שהתחילו החוקרים לבדוק את העניין, התגלתה פרשה רומנטית משולשת שכוללת לא מעט פרטים מפתיעים. החשוד, גבר נשוי תושב העיר, ניהל רומן מחוץ לנישואים עם אישה שהכיר. הרומן נמשך מספר שנים, במהלכן נפגשו השניים וקיימו יחסי מין, יצאו לנופשים משותפים באילת ובצפון הארץ וחגגו את אהבתם הסודית.
במהלך אותה תקופה אף נוצר קשר בין המאהבת לאשתו של החשוד, לאחר שהעבירה כספים לבני הזוג כמעין הלוואה, ואלו החזירו לה את התשלום בצ'קים. לפני כמה חודשים, מסיבות שעדיין אינן ברורות, עלה הרומן על שרטון, ובין החשוד והפילגש התגלע סכסוך, בסיומו החליטה האחרונה להגיש תלונה במשטרה נגד אהובה לשעבר על עבירות של סחיטה ובעילה באיומים, שנעשו לכאורה בזמן שבילו בבית מלון באילת.
לאחר הגשת התלונה החשוד נעצר. בדיון בהארכת מעצרו התגלו מספר פרטים אודות הקשר שקיימו השניים. בין היתר נטען כי בשלב מסוים הפילגש הפכה אובססיבית כלפי הגבר ורצתה שיחיה איתה. החשוד טען שאמר לה כי אם לא תניח לו ולילדיו הוא יתבע ממנה חצי מיליון שקל. בתגובה טען נציג המשטרה בדיון כי דווקא החשוד הוא שסחט את אהובתו, ולא רק בכסף אלא בשירותי מין. עוד עלה בדיון כי החשוד הכיר את הפילגש לבני משפחתו וכל הסובבים אותו ידעו על הרומן שהוא מנהל מחוץ לנישואים.
למרות בקשת המשטרה להאריך את מעצרו, החליט השופט לשחרר את החשוד למעצר בית מחוץ לירושלים.
פרקליטו של החשוד, עו"ד דוד הלוי: "מדובר בתלונת כזב שהוגשה על רקע סכסוך כספי ואובססיביות מצד המתלוננת כלפי מרשי, שלא הייתה מוכנה להתנתק ממנו. שחרורו המיידי של מרשי חרף העבירות החמורות המיוחסות לו מדברת בעד עצמה".