בהמשך למסע הנסיונות של שר הספורט הפלסטיני ג'יבריל רג'וב לסלק את ישראל מפיפ"א (הפדרציה הבינלאומית לכדורגל). העלה השר דרישה חדשה: לא לאפשר משחקים בינלאומיים באיצטדיון טדי. הנימוק של רג'וב: מגרש הכדורגל נבנה על אדמה כבושה.
כך (כמעט) איבד טדי קולק את האצטדיון ביום הזיכרון: דגלי פלסטין במעונות הסטודנטים כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet
רג'וב ציין כי האיצטדיון הפך לדגלה של ירושלים ולאחד מסמליו של הספורט הישראלי, אך אסור לשכוח כי הוא נבנה, כך לדבריו, על אדמה שנגזלה מידי הפלשתינים.
לטענתו, האיצטדיון בנוי על אדמותיו של הכפר הערבי מנחת (כיום שכונת מלחה) ותושבי הכפר "שלא עשו שום דבר רע" כדבריו, גורשו על ידי "הצבא הציוני" מבתיהם.
רג'וב ציין באותה מסיבת עיתונאים כי הוא והרשות הפלשתינית אותה הוא מייצג נחושים לגרום לסילוקה של ישראל מחברותה בארגון פיפ"א.
פיפ"א הוקמה בתחילת המאה ה-20 כאשר התעורר הצורך בגוף שינהל ויפקח על ענף הכדורגל. הגוף החזק שמקום מושבו בשוויץ, מאגד בתוכו 208 התאחדויות כדורגל לאומיות. הפסקת פעילות של מדינה בארגון תמנע ממנה להשתתף באירוע הספורט הגדול בעולם - המונדיאל.