מקרה חמור בדרום העיר: שני חשודים נעצרו בחשד למעורבות באונס צעירה תושבת העיר. על פי החשד, את האונס ביצע תושב העיר בן 30, בסיוע של אישה נוספת, בת 20. לדברי המשטרה, באונס הייתה מעורבת אלימות, ובמהלכו הושמעו איומים כנגד הנפגעת.
האונס התרחש בתחילת החודש, אז על פי החשד שהה החשוד בדירה בשכונת ארנונה, יחד עם קרובת משפחתו והנפגעת. אז לדברי המשטרה, הנפגעת הופשטה בכוח ובניגוד לרצונה על ידי החשודה, וזו שידלה את החשוד לבצע בה את האונס. אז הפעיל החשוד כוח וכפה עצמו על הקורבן תוך שהוא גורם לה לחבלות וביצע בה בעילה שלא בהסכמה.
נעצרו בחשד למעורבות באונס צעירהנעצרו בחשד למעורבות באונס צעירה
נעצרו בחשד למעורבות באונס צעירה
(אילוסטרציה: shutterstock)
עוד ציינה המשטרה, כי קיים חשד לכך שכבר הופעלו לחצים על הנפגעת, שגם לאחר אירוע האונס "עברה מסכת של פגיעות כנגדה החל ממקרה האונס ולאחר מכן גם תקיפה משפילה על ידי אותה חשודה נוספת ובנות נוספות".
החשוד נעצר ונחקר. בתחילה הכחיש את האונס, וטען שאכן התקיים מגע מיני בין השניים, אלא שזה נעשה בהסכמה. אלא שכאשר עומת עם המתלוננת, לדברי המשטרה "גרסתו עברה שינוי". על פי החשד, הוא ביצע את האונס בעת שהפר הוראה לשהות במעצר בית, במסגרת תיק אחר המתנהל נגדו.
החשוד המרכזי נעצר בחשד לשורת עבירות: בעילה שלא בהסכמה חופשית, מעשה מגונה, קשירת קשר לביצוע פשע, איומים והפרת הוראה חוקית (מעצר בית).
שופט השלום ביאלין אלעזר האריך את מעצרו של החשוד ב-4 ימים, וציין כי קיים חשש ממשי לכך שהחשוד פעל לשיבוש החקירה והפעלת לחצים פסולים.
כאמור, איתו נעצרה גם קרובת משפחתו, תושבת העיר בת 20. היא חשודה בבעילה שלא בהסכמה, מעשה מגונה, איומים, וקשירת קשר לביצוע פשע. על פי החשד, היא הפשיטה את הנפגעת, ויזמה את האונס על ידי החשוד המרכזי. מספר ימים לאחר מכן, היא ומספר נשים נוספות תקפו את הנפגעת. מעצרה הוארך ב-3 ימים.