כתבה: צאלה כהן-אדיר.
חג השבועות מפריח רוח חדשה, ואני אוהבת את כל מה שקשור אליו – את הצבע הלבן, את הבגדים הצחורים והקלילים, את הילדים שמסתובבים עם זרים פרחוניים על הראש ונושאים בידיהם טנא עמוס פירות, את מאכלי הגבינה, את הפשטידות, ואיך אפשר בלי העוגות הנימוחות.
בעיקר אני אוהבת את ההזדמנות לארח, לבלות זמן עם כל האנשים שאנחנו הכי אוהבים, וליהנות מארוחות חג טעימות סביב שולחנות חגיגיים, המתהדרים בכלים יפים התואמים את רוח העונה, או אפילו סתם לצאת החוצה אל הגינה או החצר ולהתבשם בריחם המשכר של הפרחים העונתיים.
פרוייקט של "לוי חמיצר אדריכלים"  levy-chamizer.com צילום: עמית גירוןפרוייקט של "לוי חמיצר אדריכלים"  levy-chamizer.com צילום: עמית גירון
פרוייקט של "לוי חמיצר אדריכלים" levy-chamizer.com צילום: עמית גירון
(פרוייקט של "לוי חמיצר אדריכלים" levy-chamizer.com צילום: עמית גירון)
אז לכבוד החג התחדשנו בגיליון "mystyle" שייצא בעיתוני סוף השבוע של ידיעות אחרונות באזור השרון, וקיבצנו עבורכם כתבות שיכניסו אתכם בדיוק לאווירה זו: כתבות צבע ססגוניות, בתים יפים שעושים חשק לעבור דירה, עיצובים יצירתיים לגינה ולחצר, הפקות חגיגיות, מתכונים חלביים ועוד.
מה מחכה לכם במגזין? עיצוב יצירתי בגינה ובחצר, רשמים מתערוכת העיצוב במילאנו, שילוב הצבע הלבן בעיצוב הבית וגם טרנדים אופנתיים חדשים. את כל כתבות מגזין mystyle ועוד חדשות ועידכונים מעולם העיצוב תוכלו למצוא אצלנו במדור לייף סטייל.